zenklas 2015 04 13 SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195 kkz mainuz PD Tamo1 Darzelisa Juodaičių

Olimpiados Konkursai Varžybos

MOKINIŲ DALYVAVIMAS TARPTAUTINIUOSE, RESPUBLIKINIUOSE IR RAJONINIUOSE RENGINIUOSE 2019-2020 M. M.

Eil.Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė/dalyvavusių mokinių skaičius

Užimta prizinė vieta

Paskatinamoji vieta

Ruošusio mokytojo vardas, pavardė

1.       

Rajoninė istorijos olimpiada

Deividas Kemzūra, IVG klasė

II vieta

 

Danutė Kazlauskaitė

2.       

Komanda ,,Protų mūšyje” skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai

Gabija Gudžiūnaitė, Deividas Kemzūra, Laura Laukaitytė, Deimantė Morkūnaitė, Nerija Karosevičiūtė,

IVG klasė

III vieta

 

Danutė Kazlauskaitė

3.

Rajoninis anglų kalbos konkursas

Jonas Lekavičius,

IIG klasė

II vieta

 

Daina Mačiukūnienė

4.

Rajoninis filologų konkusras

Nerija Karosevičiūtė,

IVG klasė

I vieta

 

Renata Matuzienė

5.

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Rokas Gražinskas, IIIG klasė

Dominykas Remeika, IIIG klasė

III vieta

II vieta

 

Renata Matuzienė

6.

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

Simona Gudžiūnaitė, IVG klasė

 

Padėka

Renata Matuzienė

7.

Rajoninis epistalinio rašinio konkursas ,,Parašyk žinutę suaugusiajam apie pasaulį, kuriame gyvename”

Ugnė Preimonaitė, 5 klasė

I vieta

 

Jovita Mišeikienė

8.

Užsienio kalbų (anglų, rusų, vokiečių) diktantų konkursas ,,Rašau be klaidų 2020”

Ernestas Dyglys, 8 klasė

Matas Belevičius, 8 klasė

I vieta

II vieta

 

Daiva Asta Morkūnienė

9.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos

 

I vieta

 

Žilvinas Stankūnas

10.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų kaimo vietovių finalinės stalo teniso varžybos

 

I vieta (merginos)

II vieta (vaikinai)

 

Žilvinas Stankūnas

11.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų krepšinio 3x3 finalinės varžybos

 

II vieta

 

Žilvinas Stankūnas

12.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio (klasikinio) varžybos

 

II vieta (merginos)

II vieta

(vaikinai)

 

Žilvinas Stankūnas

13.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų stalo teniso tarpzoninės varžybos

 

II vieta

(merginos)

 

Žilvinas Stankūnas

14.

Rajoninė anglų kalbos olimpiada

Rokas Gražinskas, IIIG klasė

IV vieta

 

Nadezda Tikhomirova

15.

Rajono piešinių konkursas ,,Svarbiausi žodžiai”

Armanda Bernotaitė

I vieta

 

Daiva Jurevičienė

16.

Kauno dramos teatro konkursas ,,Sukurk savo monstriuką”

1 klasės mokiniai

II vieta

 

Loreta Pocienė

17.

Rajoninis Panemunių regiono parko piešinių konkursas ,,Čia mano namai”

Jaunųjų miško bičiulių būrelis

Austėja Globytė, 2 klasė

Armanda Bernotaitė, 4 klasė

Gintaras Zaleckis, 1 klasė

Modesta Viršilaitė, 3 klasė

I vieta

I vieta

I vieta

III vieta

 

Loreta Pocienė

18.

Pangea konkursas I  etapas

Kristupas Girdžijauskas,

Vakaris Puidokas, Kernius Kordušas, Gintaras Zaleckis, 1 klasė

I vieta

 

Loreta Pocienė

19.

Respublikinis piešinių konkursas ,,Bunda gamta. Saugok ją nuo keturačių”

Jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai

II vieta

 

Loreta Pocienė

20.

Respublikinis 1 klasių mokinių fotografijos konkursas ,,Aš tavo gimtinė”

Gabrielė Pankauskaitė, 1 klasė

I vieta

 

Loreta Pocienė

21.

Panemunių regioninio parko organizuotas piešinių konkursas ,,Čia mano namai"

Gintaras Zaleckis, 1 klasė

II vieta

 

Loreta Pocienė

22.

Respublikinis fotografijų konkursas ,,Žaizdos Žemės mūsų”

Vakaris Puidokas, 1 klasė

Gabrielė Pankauskaitė, 1 klasė

Deividas Čelkis, IG klasė

II vieta

III vieta

Padėka

Loreta Pocienė

23.

Respublikinis fotografijų konkursas ,,Aš tavo gimtinė"

Gabrielė Pankauskaitė, 1 klasė

I vieta

 

Loreta Pocienė

24.

Europos egzaminas

Gabija Gudžiūnaitė, IVG klasė

 

Padėka

Danutė Kazlauskaitė

25.

Laisvės kovų ir netekčių istorija (piešinių konkursas)

Dominykas Remeika IIIG klasė,

Vanesa Vaivadaitė IVG klasė,

Eva Marmaitė 8 klasė

III vieta

 

Danutė Kazlauskaitė

26.

Kauno dramos teatro respublikinis eko konkursas ,,Sukurk šiukšlių Monstrą”

1 klasės mokiniai

II vieta

 

Loreta Pocienė

27.

“eTwinning” projektai

 “Paskutinis skambutis-2020”

“Tonguetwisters International”

“STEAM in nature”

“MidleTw”

4-os, 5-os, 6-os, 7-os klasių mokiniai

Nacionalinės kokybės ženkleliai,

Europos kokybės ženkleliai

 

Nadezda Tikhomirova

Daina Mačiukūnienė

Daiva Jurevičienė

Jovita Mišeikienė

Jūratė Mickuvienė

Laimutė Šukauskienė

28.

Respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis”

Emilija Jonikaitė, 5 klasė

Ugnė Preimonaitė, 5 klasė

Dominykas Aleknavičius, IIIG klasė

Vaidas Mikšta, IIIG klasė

Gabija Gudžiūnaitė, IVG klasė

Deimantė Morkūnaitė, IVG klasė

(vertimas iš anglų kalbos)

Gerda Bakšytė, 6 klasė  (vertimas iš rusų kalbos)

Augustinas Navickas, IIG klasė

Eglė Saprončikaitė, IIG klasė

(vertimas iš vokiečių kalbos)

I vieta

 

Nadezda Tikhomirova

Daiva Asta Morkūnienė

29.

17-asis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas ,,Bebras“ I etapas

5 klasės mokiniai Nedas Lukošius, Paulina Petrauskaitė, Meida Vaičikauskaitė, Danielė Naunčikaitė, Vakaris Brukmonas, Adrijus Rainys, Justas Pauža, Mindaugas Pintulis, Emilija Razminaitė, Aistė Tamulytė, Saulius Masteika

 

Padėka

Laimutė Šukauskienė

JURBARKO R. VELIUONOS ANTANO IR JONO JUŠKŲ GIMNAZIJA

 MOKINIŲ DALYVAVIMAS TARPTAUTINIUOSE, RESPUBLIKINIUOSE IR RAJONINIUOSE RENGINIUOSE 2018-2019 M. M.

 

Eil.Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė/dalyvavusių mokinių sk.

Užimta prizinė vieta ir renginio vykdymo vieta

Paskatinamoji vieta

Ruošusio mokytojo vardas, pavardė

1.

Šalies mokinių konkursas „Išrink stumbriukiui vardą“

Amanda Bernotaitė, 3 klasė

Vytė Matijošaitytė, 2 klasė

I vieta

2018-10-04

Panevėžio r. Pašilių stumbrynas

 

Loreta Pocienė

2.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos.

3-4 kasės mokinių komanda

I vieta

2018-10-25

Jurbarkas

 

Loreta Pocienė

Žilvinas Stankūnas

3.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gimusių 2006 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos

4-7 kasės berniukų komanda

II vieta

2018-11-15

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

4.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gimusių 2006 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos

5-6 kasės mergaičių komanda

II vieta

2018-11-13

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

5.

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Tai gyvenimas“.

IIIG klasių mokiniai:

Balčaitis Benas

Gudžiūnaitė Simona

Gvazdauskaitė Ugnė

Kapčinskas Dovydas

Vaivadaitė Vanesa

Petrošiūtė Viltė

IV vieta,

perinamasis

prizas

2018-11-15

Raseiniai

 

Nadezda Tikhomirova

6.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių (gimusių 2008 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos

3-4 kasės mokinių komanda

II vieta

2018-11-21

Jurbarkas

 

Loreta Pocienė

Žilvinas Stankūnas

7.

Tarptautinės matematikos olimpiados „KINGS“ finalinis etapas.

6,7,IIIG klasių mokiniai

11 mokinių

2018-11-17

Kaunas, VDU

 

Ona Gudžiūnienė

8.

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ protmūšis

II-IIIG klasių mokinių komanda

III vieta

2018-11-22

Tauragė

 

Svietlana Mickuvienė

Rasa Klasauskaitė

9.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių (gim 2002 m. ir jaunesnių) krepšinio (3x3) finalinės varžybos.

8-IG klasės mergaičių komanda

2018-12-04

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

10.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų berniukų finalinės krepšinio (3x3) varžybos.

8-IG klasės berniukų komanda

I vieta

2018-12-12

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

11.

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ protmūšis

II-IIIG klasių mokinių komanda

II vieta

2018-12-20

Tauragė

 

Svietlana Mickuvienė

Rasa Klasauskaitė

11.

Rajoninė III gimnazijos klasės mokinių anglų kalbos olimpiada.

Nerija Karosevičiūtė, IIIaG klasė

Gabija Gudžiūnaitė, IIIaG klasė

III vieta

2019-01-08

Jurbarkas

 

Nadezda Tikhomirova

12.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų berniukų (gim 2002 m. ir jaunesnių) krepšinio (3x3) tarpzoninės varžybos.

Eitvydas Jurkevičius, IG klasė

Laurynas Mickus, IIG klasė

Aurimas Steponavičius, IIG klasė

Gvidas Vaičiuška, IIG klasė

I vieta

2019-01-10

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

13.

Jurbarko rajono mokyklų chemijos olimpiados rajoninis turas

Augustinas Navickas, IG klasė

Dominykas Remeika, IIG klasė

Laisvutis Kulikauskas, IIIbG klasė

Viltė Petrošiūtė, IIIaG klasė

Guoda Pranaitytė, IVG klasė

Kamilė Kačinskaitė, IVG klasė

2019-01-11

Jurbarkas

 

Vidmantas Straukas

14.

2019 m. tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso rajoninis turas

Alvyda Steponavičiūtė, 6 klasė

II vieta

2019-01-15

Jurbarkas

 

Jovita Mišeikienė

15.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų finalinės stalo teniso finalinės varžybos

8-IG klasių mergaičių komanda

2019-01-17

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

16.

Rajoninė matematikos olimpiada.

Jonas Lekavičius, IG klasė

Vilija Lėja Ambrutytė, IIG klasė

Viltė Petrošiūtė, IIIaG klasė

2019-01-16

Jurbarkas

 

Laimutė Šukauskienė

Ona Gudžiūnienė

17.

Rajoninė biologijos olimpiada

Nerija Karosevičiūtė, IIIaG klasė

Kamilė Kačinskaitė, IVG klasė

Rūta Ordinaitė, IVG klasė

III vieta

2019-01-18

Jurbarkas

 

Ugnė Beinarytė

18.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų berniukų (gim. 2002 m. ir jaunesnių) tinklinio finalinės varžybos.

I-IIG klasių berniukų komanda

2019-01-22

 

Žilvinas Stankūnas

19.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų jaunųjų filologų konkursas (vertimų sekcija)

Nerija Karosevičiūtė, IIIaG klasė

I vieta

2019-01-22

Jurbarkas

 

Renata Matuzienė

20.

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ protmūšis

II-IIIG klasių mokinių komanda

2019-01-24

Tauragė

 

Svietlana Mickuvienė

Rasa Klasauskaitė

21.

Jurbarko rajono mokyklų I-II ir III-IV gimnazijos klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Guoda Pranaitytė, IVG klasė

Toma Klusaitė, IVG klasė

Kamilė Kačinskaitė, IVG klasė

Dominykas Remeika, IIG klasė

I vieta

III vieta

2019-01-24

Jurbarkas

 

Renata Matuzienė

Jovita Mišeikienė

22.

Informatikos ir matematikos viktorina „Iftorina‘19

IIIG ir IVG klasių mokinių komanda

2019-01-26

Kaunas

 

Ona Gudžiūnienė

23.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų stalo teniso finalinės varžybos.

8-IIG klasių mergaičių komanda

I-IIG klasių berniukų komanda

2019-01-29

 

Žilvinas Stankūnas

24.

Jurbarko rajono mokyklų meninio skaitymo konkursas

Alvyda Steponavičiūtė, 6 klasė

Tadas Ragauskas, IVG klasė

2019-01-30

Jurbarkas

 

Jovita Mišeikienė

Renata Matuzienė

25.

Rajoninis fizikos olimpiados etapas

Augustinas Navickas, IG klasė

Dominykas Remeika, IIGklasė

2019-02-01

Jurbarkas

 

Laima Miliuvienė

26.

2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio finalinės varžybos.

I-IIG klasių berniukų komanda

2019-02-02

Druskininkai

 

Žilvinas Stankūnas

27.

Rajoninis užsienio (rusų) kalbos olimpiados etapas

Ernestas Dyglys, 7 klasė

2019-02-12

Jurbarkas

 

Daiva Asta Morkūnienė

28.

Rajoninis technologijų olimpiados etapas

Paulius Kačinskas, 7 klasė

2019-02-13

Jurbarkas

 

Loreta Grygelienė

29.

Rajoninis istorijos olimpiados turas

Nerija Karosevičiūtė, IIIaG klasė

Deividas Kemzūra, IIIbG klasė

Toma Klusaitė, IVG klasė

II vieta

2019-02-26

Jurbarkas

 

Danutė Kazlauskaitė

30.

Rajoninis piešinių konkursas „Vabalai, vabaliukai“

Eva Kotryna Jasulaitytė, IUG

Paula Steponavičiūtė, IUG

Gintaras Zaleckis, PUG

Kamilė Lukoševičiūtė, 3 klasė

I vieta

II vieta

2019-02-26

Jurbarkas

paskatinamoji

paskatinamoji

Vilė Greičiuvienė

Vilma Matijošaitienė

Virginija Masaitienė

Daiva Jurevičienė

31.

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ protmūšis

IIG ir IIIG klasių komanda

III vieta

2019-02-28

Tauragė

 

Svietlana Mickuvienė

Rasa Klasauskaitė

32.

Konkursas „Laiškas išvykusiam draugui“

Vidmantė Letukaitė, 5 klasė

Laura Kemzūraitė, IIG klasė

III vieta

2019-02-22

Jurbarkas

Padėka

 

 

 

Jovita Mišeikienė

33.

Rajoninis dailės olimpiados etapas

Dominykas Aleknavičius, IIG klasė

Karina Klimaševskaja, IIIb klasė

Vanesa Vaivadaitė, IIIaG klasė

2019-02-27

Jurbarkas

 

Dalia Gineitė

34.

Respublikinis filosofijos olimpiados etapas

Nerija Karosevičiūtė, IVG klasė

Ieva Lekavičiūtė, IVG klasė

2019-03-1-2

Vilnius

 

Rasa Klasauskaitė

35.

I-IIG klasių mokinių anglų kalbos konkurso rajoninis etapas

Kajus Mickus, IG klasė

Austėja Rimkutė, IG klasė

Aivaras Avižonis, IIG klasė

Ailandas Druktenis, IIG klasė

Erika Elzbergaitė, IIG klasė

Dominykas Remeika, IIG klasė

2019-03-05

 

Nadezda Tikhomirova

36.

Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio finalinės varžybos.

IIG klasės berniukų komanda

2019-03-05

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

37.

Rajoninė muzikos olimpiada

Paulius Kačinskas, 7 klasė

2019-03-06

Jurbarkas

 

Rasa Birmanaitė

38.

Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos

8-IIG klasių mergaičių komanda

8-IVG klasių berniukų komanda

2019-03-07

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

39.

Rajoninė istorijos olimpiada „Mažoji jurbarkiečių olimpiada“

Rokas Maskolaitis, 5 klasė

Nojus Janavičius, 6 klasė

Alvyda Steponavičiūtė, 6 klasė

Ernestas Dyglys, 7 klasė

Simona Dvarvitytė. 7 klasė

Karolina Girdžijauskaitė. 8 klasė

2019-03-07

Jurbarkas

Paskatinamoji

 

 

 

 

Danutė Kazlauskaitė

40.

Rajoninis intelektualinis konkursas „Protų mūšis“

II-IIIG klasių mokinių komandos

2019-03-07

Jurbarkas

 

Danutė Kazlauskaitė

41.

Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Guoda Pranaitytė, IVG klasė

2019-03-08-09

 

Renata Matuzienė

42.

Respublikinio matematikos konkurso „PANGEA 2019“ antrasis etapas

Ignas Dvarvitis, 4 klasė

Ugnė Preimonaitė, 4 klasė

Erika Mišeikaitė, 6 klasė

III vieta

2019-03-09

Kaunas

 

Loreta Pocienė

43.

Rajoninis geografijos olimpiados etapas

Dominykas Remeika, IIG klasė

Laisvutis Kulikauskas, IIIbG klasė

2019-03-12

Jurbarkas

 

Loreta Grygelienė

44.

Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų ir Jurbarko r.kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių šaškių finalinės varžybos

Paulina Ilgūnaitė, IVG klasė

Evaldas Kapčinskas, 8 klasė

Lukas Vaivada, IIG klasė

Nidas Žukauskas, IVG klasė

2019-03-13

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

45.

Rajoninė 7-8 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos olimpiada

Ernestas Dyglys, 7 klasė

Marija Masaitytė, 8 klasė

 

2019-03-15

Jurbarkas

 

Renata Matuzienė

46.

Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio (klasikinio) finalinės varžybos

Nidas Žukauskas, IVG klasė

Evaldas Kapčinskas, 8 klasė

2019-03-15

Žiežmariai

 

Žilvinas Stankūnas

47.

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ protmūšis

IIG ir IIIG klasių komanda

III vieta

2019-03-21

Tauragė

 

Svietlana Mickuvienė

Rasa Klasauskaitė

48.

Rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas.

Emilija Jonikaitė, 4 klasė

Evelina Vaitiekūnaitė, 4 klasė

Ugnė Bernikaitė, 2 klasė

Deimantė Rajackaitė, 2 klasė

2019-03-20

Jurbarkas

 

Loreta Pocienė

Daiva Stankūnienė

49.

Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA.

Kajus Mickus, IIIaG klasė

Gabrielius Morkūnas, IIIbG klasė

Jonas Lekavičius, IG klasė

Ugnė Preimonaitė, 4 klasė

Gerda Bakšytė, 5 klasė

Erika Mišeikaitė, 6 klasė

Ernestas Dyglys, 7 klasė

Adrijus Rainys, 3 klasė

Evaldas Kapčinskas, 8 klasė

I vieta

II vieta

I vieta

II vieta

VIII vieta

IX vieta

IX vieta

Geriausias klasėje

Geriausias klasėje

2019-03-21

 

Ona Gudžiūnienė

Laimutė Šukauskienė

Loreta Pocienė

50.

Nacionalinis čempionatas „Makaronų tiltai“

Simona Gudžiūnaitė, IIIaG klasė

Dovydas Kapčinskas, IIIbG klasė

Ugnė Gvazdauskaitė, IIIbG klasė

Tadas Letukas, IIIaG klasė

2019-03-22

Jurbarkas

 

Ona Gudžiūnienė

51.

IV klasės mokinių lietuvių kalbos diktanto rašymo rajoninis konkursas

Ugnė Preimonaitė, 4 klasė

Evelina Vaitiekūnaitė, 4 klasė

I vieta

2019-03-27

Jurbarkas

 

Loreta Pocienė

52.

Rajoninė 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada

Gerda Bakšytė, 5 klasė

Erika Mišeikaitė, 6 klasė

Alvyda Steponavičiūtė, 6 klasė

Ernestas Dyglys, 7 klasė

Karolina Girdzijauskaitė, 8 klasė

2019-04-01

Jurbarkas

 

Ona Gudžiūnienė

Laimutė Šukauskienė

53.

VIII-IX (IG) klasių mokinių užsienio kalbos (anglų) meninio vertimo konkursas

Deividas Čelkis, 8 klasė

Evelina Gudžiūnaitė, 8 klasė

Austėja Rimkutė, IG klasė

2019-04-04

Jurbarkas

 

Nadezda Tikhomirova

54.

Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų krepšinio 5x5 berniukų (gim. 2003 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos.

8-IIG klasių berniukų komanda

2019-04-04

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

55.

Tarptautinio matematikos konkurso „KINGS“ antrasis etapas

Ugnė Preimonaitė, 4 klasė

2019-04-06

Kaunas

 

Loreta Pocienė

56.

Rajoninis teisinių žinių konkursas „Temidė“

Vilius Banys, IIIbG klasė

Ugnė Gvazdauskaitė, IIIbG klasė

Simona Gudžiūnaitė, IIIaG klasė

Dovydas Kapčinskas, IIIbG klasė

Viltė Petrošiūtė, IIIaG klasė

2019-04-10

Jurbarkas

 

Rasa Klasauskaitė

Svietlana Mickuvienė

57.

Tarptautinis matematikos konkursas „PANGEA 2019“ antrasis etapas

Ugnė Preimonaitė, 4 klasė

III vieta

2019-04-12

Vilnius

 

Loreta Pocienė

58.

IV klasės mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas

Ugnė Preimonaitė, 4 klasė

I vieta

2019-04-17

Jurbarkas

 

Loreta Pocienė

59.

Rajoninis piešinių priešgaisrine tematika konkursas

PUG ugdytiniai

1-2 klasių mokiniai

2019-04-25

Jurbarkas

Apdovanojimai už geriausius piešinius

Virginija Masaitienė

Daiva Stankūnienė

Genovaitė Jokubauskienė

60.

Nacionalinis saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių konkursas „Mano mokykla gali“.

4, 6-8 ir IG klasių mokiniai

2019-05-13

Vilnius

Padėkos 4ir 8 klasei

Loreta Pocienė

Ugnė Beinarytė

61.

Rajoninė biologijos olimpiada

Rokas Maskolaitis, 5 klasė

Pijus Kačinskas, 6 klasė

Nojus Remeika, 7 klasė

Marija Masaitytė, 8 klasė

2019-05-15

Jurbarkas

 

Ugnė Beinarytė

62.

Rajoninis anglų kalbos 7-8 klasių mokinių konkursas konkursas „Spelling bee“.

7-8 klasių mokinių I komanda

7-8 klasių mokinių II komanda

Ernestas Dyglys, 7 klasė

Deividas Čelkis, 8 klasė

II vieta

III vieta

II vieta

III vieta

2019-05-16

Veliuona

 

Daina Mačiukūnienė

Nadežda Tikhomirova

63.

Jurbarko r. kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų ir Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos komandinės atskirų rungčių finalinės varžybos.

8-IIIG klasių mergaičių komanda

II-IVG klasių berniukų komanda

I vieta

II vieta

2019-05-22

Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

64.

Šaunių komandų varžytuvės – „Visos pasakos baigiasi laimingai“

8 klasės mokinių komanda

(7 mokiniai)

2019-05-24

Jurbarkas

Padėka

Renata Matuzienė

Svietlana Mickuvienė

65.

Respublikinis JMB būrelių konkursas ,,Miško draugas“.

JMB būrelis

II vieta

2019-05-28

Vilnius

 

Loreta Pocienė

66.

Respublikinis miniatiūrų konkursas „Džiaugsmo akimirkos“

Alvyda Steponavičiūtė, 6 klasė

Laura Kemzūraitė, IIG klasė

Dominykas Remeika, IIG klasė

Dominykas Aleknavičius, IIG klasė

III vieta

2019-05-31

Zapyškis, Kauno r.

 

Jovita Mišeikienė

67.

Respublikinis rašinių konkursas „Prabilkime vietovių vardais“.

Rokas Maskolaitis, 5 klasė

Gerda Bakšytė, 5 klasė

Gerda Golubovskytė, 5 klasė

Alvyda Steponavičiūtė, 6 klasė

Justinas Zumaras, 6 klasė

Linas Petkevičius, 6 klasė

Erika Mišeikaitė, 6 klasė

II vieta

III vieta

III vieta

I vieta

II vieta

III vieta

III vieta

2019-05-31

Panemunių regioninis parkas

 

Jovita Mišeikienė

68.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų atskirų rungčių finalinės varžybos.

8-IIIG klasių mergaičių komanda

2019-06-06

Šiauliai

 

Žilvinas Stankūnas

69.

Rajoninė informacinių technologijų olimpiada.

Vidmantė Letukaitė, 5 klasė

Alvyda Steponavičiūtė, 6 klasė

Evaldas Kapčinskas, 8 klasė

Dominykas Aleknavičius, IIG klasė

2019-06-13

Jurbarkas

 

Laimutė Šukauskienė

70.

Šalies mokinių vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“.

Deimantė Morkūnaitė, IIIbG klasė

Gabija Gudžiūnaitė, IIIaG klasė

Vidmantė Letukaitė, 5 klasė

Marija Masaitytė, 8 klasė

Matas Belevičius, 7 klasė

Diplomai

2019, gegužė

Vilnius

 

Nadezda Tikhomirova

Daina Mačiukūnienė

Daiva Asta Morkūnienė

71.

Tarptautiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2018“ (rudens sesija)

28 mokiniai

1 medalis

41 diplomas

13 padėkų

2018-12-07

Vilnius

 

Daina Mačiukūnienė

Jovita Mišeikienė

Nadezda Tikhomirova

Ona Gudžiūnienė

72.

Tarptautiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2019“

(pavasario sesija)

17 mokinių

1 medalis

22 diplomai

1 padėka

2019-04-04

Vilnius

 

Daina Mačiukūnienė

Jovita Mišeikienė

Nadezda Tikhomirova

Ona Gudžiūnienė

Parengė Liucija Pranaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

JURBARKO R. VELIUONOS ANTANO IR JONO JUŠKŲ GIMNAZIJA

MOKINIŲ DALYVAVIMAS TARPTAUTINIUOSE, RESPUBLIKINIUOSE IR RAJONINIUOSE RENGINIUOSE 2017-2018 M. M.

 

Eil.Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė/dalyvavusių mokinių sk.

Užimta prizinė vieta ir renginio vykdymo vieta

Paskatinamoji vieta

Ruošusio mokytojo vardas, pavardė

1.

Šalies mokinių konkursas „Išrink stumbriukei vardą“

Emilija Jonikaitė, 3 klasė

I vieta2017-09-19Panevėžio r. Pašilių stumbrynas

 

Loreta Pocienė

2.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) zoninės kvadrato varžybos

3-4 kasės mokinių komanda

I vieta2017-10-18Jurbarkas

 

Loreta PocienėŽilvinas Stankūnas

3.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos

3-4 kasės mokinių komanda

I vieta2017-11-08Jurbarkas

 

Genovaitė JokubauskienėŽilvinas Stankūnas

4.

Respublikinis skaitovų konkursas „Skaitovų konkursas 2017“

Toma Lukrecija Armonaitė

2017-11-11Kaunas

 

Loreta Pocienė

5.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos

3-4 kasės mokinių komanda

2017-11-14Jurbarkas

 

Genovaitė JokubauskienėŽilvinas Stankūnas

6.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gimusių 2005 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos

5-6 klasės berniukų komanda5-6 klasės mergaičių komanda

I vietaI vieta2017-11-16Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

7.

Tarptautinis matematikos konkursas  „KINGS“ Kauno VDU

5-6 ir III-IVG klasių mokiniai

2017-11-19Kaunas

 

Ona Gudžiūnienė

8.

Šalies mokinių kraštotyrinis konkursas „Tautos dvasios beieškant“

Gabija Gudžiūnaitė, IIG klasėNerija Karosevičiūtė, IIG klasėRūta Ordinaitė, IIIG klasėGuoda Pranaitytė, IIIG klasėLuka Vaičiūnaitė, IIIG klasėTautvydas Steponavičius, IIIG klasė

2017-11-22Vilnius

Paskatinamoji

Jovita Mišeikienė

Danutė Kazlauskaitė

Liucija Pranaitienė

9.

Rajoninė muzikos olimpiada.

Paulius Kačinskas, 6 klasė

I vieta2017-11-21Jurbarkas

 

Inga Andreikevičienė

10.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių (gim. 2005 m. ir jaunesnių) zoninės kvadrato varžybos

5-7 klasių berniukų komanda

I vieta2017-11-24Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

11.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos

3-4 kasės mokinių komanda

2017-11-22Jurbarkas

 

Genovaitė Jokubauskienė

Žilvinas Stankūnas

12.

Rajoninis socialinės iniciatyvos vaizdo filmukų, video klipų konkursas „Myliu gyvenimą“.

7 klasės mokinių komanda

III vieta2017-11-24Jurbarkas

 

Laimutė Šukauskienė Ramutė Matijošaitienė

13.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių zoninės krepšinio (3x3) varžybos.

8-IG klasės berniukų komanda

I vieta2017-12-07Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

14.

Rajoninis informatikos olimpiados etapas

Edmundas Antanaitis, IVaG klasėAurėjus Remeika, IVaG klasė

2017-12-08Jurbarkas

 

Laimutė Šukauskienė

15.

Respublikinis 3-4 kasių mokinių žinių apie gamtą konkursas „Aš apsisprendžiau“

Toma Lukrecija Armonaitė, 3 klasėEmilija Jonikaitė, 3 klasėEvelina Vaitiekūnaitė, 3 klasėVidmantė Letukaitė, 4 klasė

2017-12-15Kaunas

 

Loreta Pocienė

16.

Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių finalinės krepšinio (3x3) varžybos.

8-IG klasės berniukų komanda

2017-12-15Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

17.

Rajoninė III gimnazijos klasės mokinių anglų kalbos olimpiada.

Kamilė Kačinskaitė, IIIG klasėDovilė Degutytė, IIIG klasė

I vieta2018-01-10Jurbarkas

 

Nadezda Tikhomirova

18.

Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos.

8-IG klasės berniukų komanda

I vieta2018-01-12Raseiniai

 

Žilvinas Stankūnas

19.

2018 m. tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso rajoninis turas

Alvyda Steponavičiūtė, 5 klasė

I vieta2018-01-15Jurbarkas

Darbas išsiųstas į respublikinį konkurso etapą

Jovita Mišeikienė

20.

Rajoninė biologijos olimpiada

Simona Gudžiūnaitė, IIG klasėViltė Petrošiūtė, IIG klasėPovilas Bielskis, IVaG klasė

2018-01-12Jurbarkas

 

Ugnė Beinarytė

21.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų jaunųjų filologų konkursas

Ieva Lekavičiūtė, IIIG klasė

III vieta2018-01-15Jurbarkas

 

Renata Matuzienė

22.

Jurbarko rajono mokyklų chemijos olimpiados rajoninis turas

Guoda Pranaitytė, IIIG klasėKajus Mickus, IIG klasėKamilė Kačinskaitė, IIIG klasėPovilas Bielskis, IVaG klasė

II vieta2018-01-19Jurbarkas

 

Vidmantas Straukas

23.

I-IIG klasių mokinių anglų kalbos konkurso rajoninis etapas

Karosevičiūtė Nerija, II,Mačėnaitė Milda, IIG klasėViltė Petrošiūtė, IIG klasė

II vieta2018-01-23Jurbarkas

 

Nadezda Tikhomirova

24.

Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų finalinės stalo teniso varžybos

7-IG klasių mergaičių komanda8-IG klasių berniukų komanda

2018-01-24Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

25.

Jurbarko rajono mokyklų I-II ir III-IV gimnazijos klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Nerija Karosevičiūtė, IIG klasėSimona Gudžiūnaitė, IIG klasėVaiva Vaičaitytė, IG klasėGuoda Pranaitytė, IIIG klasėKamilė Kačinskaitė, IIIG klasė

I vietaI vietaII vieta2018-01-25Jurbarkas

Paskatinamoji

Jovita Mišeikienė

Renata Matuzienė

26.

Informatikos ir matematikos viktorina „Iftorina‘18

IIIG ir IVG klasių mokinių komanda

2018-01-27Kaunas

 

Ona Gudžiūnienė

Laimutė Šukauskienė

27.

Jurbarko rajono mokyklų meninio skaitymo konkursas

Alvyda Steponavičiūtė, 5 klasėEmilija Skridlaitė, IVaG klasėTadas Ragauskas, IIIG klasė

2018-02-01Jurbarkas

Paskatinamoji  

Jovita Mišeikienė

Renata Matuzienė

28.

Protų mūšis „Mąstau, vadinasi esu“

5-8 klasių mokinių komanda

2018-02-01Jurbarkas

 

Laimutė Šukauskienė

29.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 finalinės varžybos.

8-IG klasės berniukų komanda

2018-02-03Jonava

 

Žilvinas Stankūnas

30.

67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas

Vilija Lėja Ambrutytė, IG klasėSimona Gudžiūnaitė, IIG klasėKamilė Kačinskaitė, IIIG klasė

I vieta2018-02-04Jurbarkas

 

Laimutė ŠukauskienėOna Gudžiūnienė

31.

Rajoninis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Lietuvai-100“

Guoda Balčaitytė, 2 klasėGabija Gerulaitytė, 4 klasėUgnė Bernikaitė, 1 klasė

II vietaIII vieta2018-02-15Jurbarkas

Paskatinamoji

Daiva Jurevičienė

Genovaitė Jokubauskienė

Daiva Stankūnienė

32.

Respublikinis konkursas „Matematikos uždavinys Lietuvos 100-mečiui“

Ida Masaitytė, IIIG klasė

I vieta2018-02-15

 

Ona Gudžiūnienė

33.

Respublikinė anglų kalbos olimpiada

Kamilė Kačinskaitė, IIIG klasė

2018-02-24Vilnius

 

Nadezda Tikhomirova

34.

Rajoninis II-IVG klasių mokinių istorijos olimpiados turas

Rimantas Rulevičius, IVbG klasė

III vieta2018-02-27Jurbarkas

 

Danutė Kazlauskaitė

35.

Respublikinė filosofijos olimpiada

Guoda Pranaitytė

IV vieta2018-03-02-03Vilnius

 

Rasa Klasauskaitė

36.

7-8 klasių rajoninė lietuvių gimtosios kalbos olimpiada

Evelina Gudžiūnaitė, 7 klasėSimona Eimutytė, 8 klasė

2018-03-02Jurbarkas

 

Renata Matuzienė

37,

Rajoninis geografijos olimpiados etapas

Patrikas Belevičius, IVaG klasėRimantas Rulevičius, IVbG klasėKamilė Kačinskaitė, IIIG klasė

III vieta2018-03-07Jurbarkas

 

Loreta Grygelienė

38.

Respublikinis kūrybinis etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkursas „Jei prakalbėtų, daug pasakytų“, 

Ugnė Preimonaitė, 3 klasė

  2018-03-08Kaunas 

Paskatinamoji

Loreta Pocienė

39.

Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių finalinės krepšinio (5x5) varžybos

8-IG klasės berniukų komanda

2018-03-07Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

40.

Rajoninis intelektualinis konkursas „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Kovo 11-ajai paminėti 

Ieva Lekavičiūtė, Rūta Ordinaitė, Kamilė Kačinskaitė, Tadas Ragauskas, IIIG klasė Rimantas Rulevičius, IVbG klasė

II vieta2018-03-09Jurbarkas

 

Danutė Kazlauskaitė

41.

Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Nerija Karosevičiūtė, IIG klasėGuoda Pranaitytė, IIIG klasė

III vieta2018-03-9-10Kaunas

 

Jovita MišeikienėRenata Matuzienė

42.

I-IV klasių mokinių piešinių konkurse „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Emilija Jonikaitė, 3 klasėToma Lukrecija Armonaitė, 3 klasė 

II vietaIII vieta2018-03-09Panemunių regioninis parkas

 

Loreta Pocienė

43.

Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ II etapas

Kamilė Kačinskaitė, IIIG klasė

2018-03-10Vilnius

 

Danutė Kazlauskaitė

44.

Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių finalinės smiginio varžybos.

Gudžiūnaitė Ieva, IVaG klasėPalubeckaitė Gitana, IVaG klasėEimantas Dovydaitis, IVbG klasėDoveris Marma, IVbG klasė

I vietaII vieta2018-03-13Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

45.

Rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas.

Emilija Jonikaitė, 3 klasėToma Lukrecija Armonaitė, 3 klasėPaulina Petrauskaitė, 2 klasė

2018-03-16Jurbarkas

Paskatinamoji

Loreta PocienėDaiva Jurevičienė

46.

Kauno archivyskupijos Jurbarko dekanato bendrojo ugdymo mokyklų katalikų tikybos IV klasės mokinių viktorina „Irkis į gilumą“.

4 klasės mokiniai

2018-03-22Veliuona

 

Irena Danupienė

47.

Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio (klasikinio) finalinės varžybos

Gudžiūnaitė Ieva, IVaG klasėPalubeckaitė Gitana, IVaG klasė

2018-03-23Žiežmariai

 

Žilvinas Stankūnas

48.

Rajoninis anglų kalbos konkursas „Spelling bee“

7-8 klasių mokinių komanda

II vieta2018-03-27Veliuona

 

Nadezda Tikhomirova

Daina Mačiukūnienė

49.

V klasės mokinių nacionalinio raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ rajoninis etapas

Mišeikaitė Erika, 5 klasėSteponavičiūtė Alvyda, 5 klasė

2018-03-28Jurbarkas

 

Jovita Mišeikienė

50.

IV klasės mokinių nacionalinio raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ rajoninis etapas

Vidmantė Letukaitė, IV klasė

2018-03-28Jurbarkas

 

Genovaitė Jokubauskienė

51.

VIII-IX (IG) klasių mokinių užsienio kalbos (anglų) meninio vertimo konkursas

Erika Elzbergaitė, IG klasėVaidas Mikšta, IG klasė

2018-04-11Jurbarkas

 

Nadezda Tikhomirova

52.

Rajoninė 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada

Alvyda Steponavičiūtė, 5 klasėNojus Remeika, 6 klasėEvelina Gudžiūnaitė, 7 klasėJonas Lekavičius, 8 klasė

2018-04-12Jurbarkas

 

Ona Gudžiūnienė

Laimutė Šukauskienė

53.

Jurbarko r. kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų ir Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų finalinės šaškių varžybos.

I-IVG klasių mokinių komanda  (6 mokiniai)

2018-04-12Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

54.

IV klasės mokinių matematikos olimpiados rajoninis etapas

Gerda Bakšytė, 4 klasė

2018-04-18Jurbarkas

 

Genovaitė Jokubauskienė

55.

67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados respublikinis etapas

Simona Gudžiūnaitė, IIG klasė

2018-04-20Šiauliai

 

Laimutė Šukauskienė

56.

Rajoninis teisinių žinių konkurso „Temidė“

Kamilė Kačinskaitė, IIIG klasėIeva Lekavičiūtė, IIIG klasėGuoda Pranaitytė, IIIG klasėRūta Ordinaitė, IIIG klasėEivilė Šulcaitė, IIIG klasė

I vieta2018-04-24Jurbarkas

 

Rasa Klasauskaitė

Svetlana Mickuvienė

57.

Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės finalinės varžybos.

7 klasės mergaičių komanda7 klasės berniukų komanda

II vietaIII vieta2018-04-26Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

58.

Nacionalinis mokinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Ida Masaitytė, IIIG klasė

Laureatė2018-05-04Vilnius

 

Danutė Kazlauskaitė Dalia Gineitė

59.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos stalo teniso varžybos

Paulina Ilgūnaitė, IIIG klasėGitana Palubeckaitė, IVaG klasėEglė Saprončikaitė, 8 klasė

2018-05-02Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

60.

Jurbarko r. bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių BUM mokinių lengvosios atletikos komandinės atskirų rungčių finalinės varžybos.

8-IVG klasių mergaičių komanda8-IVG klasių berniukų komanda(16 mokinių)

II vietaII vieta2018-05-10Jurbarkas

 

Žilvinas Stankūnas

61.

Rajoninė informacinių technologijų olimpiada

Pijus Kučinskas, 5 klasėMatas Belevičius, 6 klasėJonas Lekavičius, 8 klasėKajus Mickus, IIG klasė

II vieta2018-05-10Jurbarkas

 

Laimutė Šukauskienė

62.

Neformaliojo švietimo programos „Mes mylim futbolą“ taurės turnyras

8-IG klasių berniukų komanda(12 mokinių)

2018-05-15Seredžius

 

Žilvinas Stankūnas

63.

Zoninis teisinių žinių konkurso „Temidė“ etapas

Kamilė Kačinskaitė, IIIG klasėIeva Lekavičiūtė, IIIG klasėGuoda Pranaitytė, IIIG klasėRūta Ordinaitė, IIIG klasėEivilė Šulcaitė, IIIG klasė

I vieta2018-05-15Šakiai

 

Rasa Klasauskaitė

Svietlana Mickuvienė

64.

Šaunių komandų varžytuvės – „Visos pasakos baigiasi laimingai“

7 klasės mokinių komanda(7 mokiniai)

2018-05-17Jurbarkas

 

Renata Matuzienė

Svietlana Mickuvienė

65.

Respublikinis teisinių žinių konkurso „Temidė“ etapas

Kamilė Kačinskaitė, IIIG klasėIeva Lekavičiūtė, IIIG klasėGuoda Pranaitytė, IIIG klasėRūta Ordinaitė, IIIG klasėEivilė Šulcaitė, IIIG klasė

2018-05-24Vilnius

 

Rasa Klasauskaitė

Svietlana Mickuvienė

66.

Rajoninis ikimokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių piešinių konkursas ,,Lietuvai – 100“

Vytenis Ulinskas, PUGGeda Mašiotaitė, IUGAustėja Gobytė, PUG

I vietaIIvieta2018-05-Jurbarkas

Paskatinamoji

Irena Aleksienė

Vilė Greičiuvienė

67.

Respublikinis JMB būrelių konkursas ,,Miško draugas“.

JMB būrelis

Aktyviausias būrelis2018-06-01Vilnius

 

Loreta Pocienė

68.

Rajoninis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas priešgaisrine tematika

 

3-4 klasių mokiniai

Apdovanojimai už geriausius piešinius2018-05-18Jurbarkas

 

Loreta Pocienė

Genovaitė Jokubauskienė

69.

Šalies mokinių vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“.

Justinas Ignas Svetlauskas, 7 klasė(rusų kalba)

Diplomas2018, gegužėVilnius

 

Daiva Asta Morkūnienė

70.

Konkursas „Kalbų kengūra“

Dominykas Aleknavičius, 8 klasė(anglų kalba)

Sidabrinės kengūros diplomas2018, gegužėVilnius

 

Nadezda Tikhomirova

71.

Tarptautiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2017“ (rudens sesija)

39 mokiniai

5 medaliai55 diplomai28 padėkos2017-12-07Vilnius

 

Daina Mačiukūnienė

Daiva Stankūnienė

Genovaitė Jokubauskienė

Jovita Mišeikienė

Nadezda Tikhomirova

Ona Gudžiūnienė

72.

Tarptautiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2018“ (pavasario sesija)

17 mokinių

1 medalis23 diplomai8 padėkos2018-04-04Vilnius

 

Daina Mačiukūnienė

Daiva Stankūnienė

Genovaitė Jokubauskienė

Jovita Mišeikienė

Nadežda Tikhomirova

Ona Gudžiūnienė

Parengė Liucija Pranaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Partneriai

Kontaktai

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.
Įstaigos kodas 190919036

Telefonas:
mokykla (8~447) 42782,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės (8~447) 42788

Pamokų laikas

1kl 24kl
58kl 912kl

 

Susisiekite