Šeštokai tęsia pažintį su programa „Gyvai“

Žengdami į vyresniųjų pasaulį mokiniai turi savarankiškai priimti sprendimus dėl sveikos gyvensenos, alkoholio bei tabako vartojimo. Tai padaryti padeda prevencinė programa „Gyvai“. Vasario 22 dieną vykusiame užsiėmime „Sužinok apie rūkymo žalą“ šeštos klasės mokiniai susipažino su įvairių šaltinių informacija apie rūkymo žalą. Užsiėmimo metu mokiniai atliko testą apie rūkymo poveikį ir tabako pramonės įmonių atsakomybę. Dirbdami grupėse išsiaiškino priežastis, kodėl žmonės rūko net žinodami apie rūkymo žalą sveikatai. Socialinė pedagogė Svietlana Mickuvienė apibendrinama užsiėmimą akcentavo, kad daug rūkančiųjų norėtų mesti rūkyti, bet tai jiems niekaip nepavyksta. Tai rodo, kad rūkymas yra ne pasirinktas gyvenimo stilius ar įprotis, bet dažniausiai priklausomybės liga.

„Kaip atpažinti prekybos žmonėmis rizikos veiksnius ir tinkamai reaguoti?“

prekyba zmonemis

Susitikimas su Jurbarko policijos bendruomenės pareigūne Simona Laurinaitiene

Vasario 2 dieną vyko 5–7 klasių mokinių susitikimas su Jurbarko policijos bendruomenės pareigūne Simona Laurinaitiene. Policininkė supažindino mokinius su teisine atsakomybe už rūkymą ir tabako gaminių, elektroninių cigarečių vartojimą, platinimą,  turėjimą būnant nepilnamečiu, už cigaretės davimą nepilnamečiui asmeniui, atsakė į mokiniams ir mokytojams rūpimus klausimus.

Page 1 of 7