zenklas 2015 04 13 SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195 kkz mainuz PD Tamo1 Darzelisa Juodaičių

Ugdymas

Mokomoji edukacinė veikla „Pirmoji medicinos pagalba“

Birželio 18 d. greitosios medicinos pagalbos automobiliu į darželį atvyko Kauno greitosios medicinos pagalbos paramedikai-slaugytojai. Ugdytiniams vyko pirmosios medicinos pagalbos mokymai, kuriuose sužinojo, kada ir kokiu telefono numeriu reikia kviesti greitąją pagalbą, taip pat kokių veiksmų imtis ištikus nelaimei, susirgus ar susižeidus. Vaikai patys mokėsi tvarstyti, dėliojo pirmosios pagalbos telefono numerio dėlionę, susipažino su paramedikų darbe naudojama technika. Medikų pagalbos dėka, vaikai turėjo galimybę sužinoti, kaip veikia širdis. 

Lik sveikas, darželi!

 

Saulėtą birželio 16-os dienos rytą „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai susirinko į svarbiausią darželinukų šventę – išleistuves. Balionais ir gėlėmis išpuoštoje salėje skambėjo dainelės, eilėraščiai. Ugdytiniai šoko atsisveikinimo šokį. Kaip ir kasmet, susirinkusiuosius sveikino direktorės pavaduotoja ugdymui Ugnė Beinarytė. Ji palinkėjo sėkmės tolesniuose moksluose ir įteikė priešmokyklinio ugdymo baigimo diplomus bei padėkas už dalyvavimą konkursuose. Labai šiltai ir nuoširdžiai vyresniuosius draugus sveikino jaunesnieji grupės draugai. Tėveliai dėkojo auklėtojoms ir darželio darbuotojoms už metus praleistus kartu su jų vaikučiais.

Tau, Mamyte!

Kartu su pavasario dvelksmu, gegužės saule ir pirmaisiais pavasario žiedais, ateina pati gražiausia šventė – Motinos diena. Nors mamytės ir negalėjo būti joms skirtoje šventėje, bet vaikučiai iš visos širdies sveikino savo mamytes ir močiutes: gražiais žodeliais, savo rankų darbeliais, pačių rankelėmis pagamintomis gėlėmis, eilėraščiais, dainelėmis.  

Žydėkit, kaip gėlės, mielos mamos ir močiutės. Tegul Jūsų meilė šildo, kaip saulutė. Būkit laimingos! Didžiuokitės savo vaikais ir jų  pasiekimais, net ir mažais.

Kad rankytės būtų švarios

Rankų plovimas yra viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių, norint išvengti susirgimo. Sveikatos priežiūros specialistė Vilija Veverskienė „Pelėdžiukų” grupės ugdytinius mokė kaip teisingai ir švariai nusiplauti rankas. Pirmiausiai jie žiūrėjo pateiktis apie mikroskopinio dydžio plika akimi nematomas būtybes: mikrobus, virusus ir grybelius. Pasikartojo dar kartą, kada ir kaip reikia plauti rankas: plauti dažnai ir kruopščiai su vandeniu ir muilu bent 20 sekundžių.

Šventinis rytmetis „Rid rid rid margi margučiai“

Velykos – pirmoji didžioji pavasario šventė, o svarbiausias Velykų simbolis – margutis, kuris simbolizuoja atsinaujinimą.

Balandžio 6 dieną darželyje vyko šventinis Velykų rytmetis „Rid rid rid margi margučiai“, kurio pagrindinis tikslas – supažindinti su Velykų papročiais, prisiliesti prie bundančios gamtos paslapčių. PUG ir IU grupių ugdytiniai skubėjo į salę nešini margučiais, kur skambėjo dainelės, vaikai minė mįsles, žaidė žaidimus, o taip pat prisiminė ką simbolizuoja margučių raštai ir spalvos. Linksmai nusiteikę ugdytiniai skubėjo ridenti margučius ir dalintis šventės įspūdžiais.

Tegu mažųjų širdelėse ilgai išliks gražus prisiminimas apie Velykų papročius, tradicijas.

Page 1 of 10

Partneriai

Kontaktai

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.
Įstaigos kodas 190919036

Telefonas:
mokykla (8~447) 42782,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės (8~447) 42788

Pamokų laikas

1kl 24kl
58kl 912kl

 

Susisiekite