zenklas 2015 04 13 SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195 kkz mainuz PD Tamo1 Darzelisa Juodaičių

Ugdymas

Projektas „Sveikatos kodas“

Kovo 9 dieną darželinukai dalyvavo projekte „Sveikatos kodas“, kuris buvo skirtas Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimui.

Visą savaitę vyko įvairios veiklos, kurių metu ugdytiniai mokėsi eilėraštukų, žiūrėjo edukacinius filmukus, piešė, gamino Lietuvos vėliavas. Grupėse vyko pokalbiai apie Kovo 11-ąją, kuo mums svarbi ši data, kodėl reikia gerbti Lietuvos istoriją, jos papročius, tradicijas.  Baigiamoji projekto dalis vyko salėje, kur ugdytiniai, davę sportininko priesaiką, skubėjo išbandyti savo sportinius gebėjimus atlikdami užduotis, kuriose reikėjo susikaupimo, išradingumo, gudrumo ir greičio.  Linksmai ir išradingai atšventę Laisvės dieną, „Kiškučių“ grupės vaikučiai skubėjo į grupę, kur savo įspūdžius galėjo išreikšti piešdami, o „Pelėdžiukų“ grupės vaikai keliavo į gimnaziją, kur klausėsi Antano Sodeikos meno mokyklos mokinių koncerto, skirto Kovo 11-ajai.

Tikimės, kad visą savaitę organizuotos veiklos palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi.

TAU, VAIKELI, DOVANOJU ŽODĮ ŠIMTAAIDĮ

Vasario 21-oji – Tarptautinė gimtosios kalbos diena.  Jos paminėjimas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse jau tapo tradicija. Šiais metais vyko popietė „Tau, vaikeli, dovanoju žodį šimtaaidį“.

Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai tęsia projektą

„Mano vaivorykštinis jausmų pasaulis“

Vasario 20 dienos užsiėmime vaikai buvo mokomi  pažinti ir suprasti savo bei kitų jausmus ir emocijas.  Per šį susitikimą buvo aptariami nauji jausmai: pyktis, džiaugsmas, baimė, nusivylimas. Pavaizduotose gyvenimiškose situacijose vaikai   atpažino veikėjų jausmus, pasakė, kas sužadino šių jausmų atsiradimą,  mokėsi, kaip elgtis ir ką sakyti susidarius sudėtingoms bendravimo situacijoms. Pasitardami vieni su kitais ir su užsiėmimą vedusiomis socialine pedagoge Svietlana Mickuviene ir sveikatos priežiūros specialiste Vilija Veverskiene, vaikai atliko grupinį darbą – surūšiavo nuotraukas pagal juose pavaizduotus jausmus. Vėliau, kiekvienas vaikas  nupiešė savo šios dienos  emociją.  Šią užduotėlę vaikučiai atliko nuotaikingai ir linksmai!  Tikimės, kad įgijus daugiau socialinių ir emocinių kompetencijų vaikams geriau seksis kurti draugiškus santykius.

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

„Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai, pasipuošę Užgavėnių personažų kaukėmis, triukšmingai vijo žiemą iš kiemo. Lašininis su Kanapiniu kovojo, visas darželis nuo šūksnių, dainų, vaikų juoko ir smagaus klegesio skambėjo. Sočiai blynų prisivalgėme, kad būtume sotūs ir stiprūs visus metus, už kuriuos nuoširdžiai dėkojame tėveliams. Šansų žiemai nepalikome, draugiškai išvarėme ir jau laukiame pavasario saulės šiltų spindulių.

Lietuva, brangi šalele,

Vasario 16-oji – pati didžiausia valstybinė šventė, todėl visą savaitę vaikai ruošėsi tai svarbiai dienai – žiūrėjo filmukus apie Lietuvą, piešė, spalvino, konstravo, „kepė“ gimtadienio tortus, statė pilis, dalyvavo kūrybinių darbų parodoje „Lietuvos trispalvė mūsų širdyse“. Vasario 15 dieną ugdytiniai džiugiai nusiteikę, pasipuošę tautiniais simboliais, nešini pačių pasigamintomis trispalvėmis, rinkosi į darželio salę švęsti Lietuvos gimtadienio. Šventės metu vaikai atliekamas daineles, muzikinius kūrinius, šokius ir eilėraščius skyrė Lietuvai. Po šventės priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą?“.  Nugalėjo draugystė ir vienybė. Tikimės, kad visą savaitę organizuotos veiklos, šventinis rytmetis palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis savo šalimi.

Page 1 of 20

Partneriai

Kontaktai

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.
Įstaigos kodas 190919036

Telefonas:
mokykla (8~447) 42782,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės (8~447) 42788

Pamokų laikas

1kl 24kl pamoku laikas 

 

Susisiekite