Projektas „Sveikatos kodas“

Kovo 9 dieną darželinukai dalyvavo projekte „Sveikatos kodas“, kuris buvo skirtas Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimui.

Visą savaitę vyko įvairios veiklos, kurių metu ugdytiniai mokėsi eilėraštukų, žiūrėjo edukacinius filmukus, piešė, gamino Lietuvos vėliavas. Grupėse vyko pokalbiai apie Kovo 11-ąją, kuo mums svarbi ši data, kodėl reikia gerbti Lietuvos istoriją, jos papročius, tradicijas.  Baigiamoji projekto dalis vyko salėje, kur ugdytiniai, davę sportininko priesaiką, skubėjo išbandyti savo sportinius gebėjimus atlikdami užduotis, kuriose reikėjo susikaupimo, išradingumo, gudrumo ir greičio.  Linksmai ir išradingai atšventę Laisvės dieną, „Kiškučių“ grupės vaikučiai skubėjo į grupę, kur savo įspūdžius galėjo išreikšti piešdami, o „Pelėdžiukų“ grupės vaikai keliavo į gimnaziją, kur klausėsi Antano Sodeikos meno mokyklos mokinių koncerto, skirto Kovo 11-ajai.

Tikimės, kad visą savaitę organizuotos veiklos palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis sava šalimi.