Lietuva, brangi šalele,

Vasario 16-oji – pati didžiausia valstybinė šventė, todėl visą savaitę vaikai ruošėsi tai svarbiai dienai – žiūrėjo filmukus apie Lietuvą, piešė, spalvino, konstravo, „kepė“ gimtadienio tortus, statė pilis, dalyvavo kūrybinių darbų parodoje „Lietuvos trispalvė mūsų širdyse“. Vasario 15 dieną ugdytiniai džiugiai nusiteikę, pasipuošę tautiniais simboliais, nešini pačių pasigamintomis trispalvėmis, rinkosi į darželio salę švęsti Lietuvos gimtadienio. Šventės metu vaikai atliekamas daineles, muzikinius kūrinius, šokius ir eilėraščius skyrė Lietuvai. Po šventės priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą?“.  Nugalėjo draugystė ir vienybė. Tikimės, kad visą savaitę organizuotos veiklos, šventinis rytmetis palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis savo šalimi.