Priešmokyklinukai  tęsia projektą „Vaivorykštinis  jausmų pasaulis“

Sausio 20 dieną gimnazijos socialinė pedagogė Svietlana Mickuvenė priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinius supažindino su dar vienu jausmu – pavydu.  Pasirodo – pavydas jau gerai žinomas jausmas! Vaikai pasakojo, kad pavydi mamos dėmesio jaunesniems broliams, pavydi draugams žaislų, pavydi draugų ir skanumynų. Kaip gi išgyventi pavydą? Čia vėl atsivertėme knygelę „Mano jausmai“ ir skaitėme vienaragio Gastono pasakojimą.  Jis papasakojo, kad kai jo širdėlė būna  prislėgta, užuot sudėjęs nuliūdusia širdele, jis ją išlaisvina, atlikdamas kvėpavimo pratimus. Tą patį  Gastonas pataria daryti ir vaikučiams.  Išmokę tinkamai atlikti šiuos pratimus, vaikai atliko kitą užduotėlę-frazę – „Tu sudaužei puodelį“ pasakyti linksmai, piktai ir liūdnai.  Reikėjo tik pamatyti, kaip vaikučiai stengėsi perduoti emocijas!  Po šitos, laukė dar viena užduotis – iškirpti pasirinktą žmogaus figūrą ir veidukus su skirtingomis emocijomis bei įvardinti kaip žmogus jaučiasi. Visiems vaikučiams puikiai pavyko ir ši užduotis. Tikimės, kad mūsų priešmokyklinukai atpažins pagrindines emocijas ir mokės suvaldyti pavydą.