Šventinis rytmetis „Pas Velykų bobutę“

Velykos – viena seniausių Lietuvių tradicinių švenčių, tai gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo šventė.

Balandžio 14 dieną ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko šventinis rytmetis ,,Pas Velykų bobutę“, kurio metu vaikai šoko, dainavo, deklamavo, džiaugėsi įvairiaspalviais margučiais. Vaikučius aplankė Orijaus ir Jokūbo mama Jurgita, kuri vaikus supažindino su įvairių paukščių kiaušiniais, o jų buvo visokiausių – nuo mažiausio iki didžiausio. Jurgita parodė kiaušinių marginimo būdų, vaikai turėjo galimybę pasverti kiaušinius, išsiaiškinti, kur gyvena paukščiai. Smagiai praleidę laiką, vaikučiai skubėjo į lauką, kur jų laukė staigmena – pramoga ,,Velykų kiškių bėgimas 2022“. Pasipuošę kiškučių kaukėmis, vaikučiai greitai, vikriai bėgo ratus ir džiaugėsi pavasarine saule.

Norime padėkoti tėveliams už Velykines kompozicijas, kurios papuošė darželio erdves. Linkime, kad su atbundančia gamta visų mūsų širdyse skleistųsi gerumo gėlės.