Šventinis rytmetis „Atsisveikinimas su eglute. Trys Karaliai“

Sausio 6-ąją  dieną ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko rytmetis „Atsisveikinimas su eglute. Trys karaliai“, kurio tikslas - kurti šventinę aplinką savo elgesiu ir darbais, pasidžiaugti savo atliktais muzikiniais kūriniais, sužinoti atkeliavusių trijų išminčių misiją, tęsti atsisveikinimo su eglute tradicijas.

Trijų Karalių šventė laikoma visų žiemos švenčių pabaiga, kai nupuošiamos eglutės, kai aplanko Trys Karaliai vedini šviesiosios žvaigždelės. Vaikai, išgirdę pasakojimą apie Tris karalius, šoko, dainavo, žaidė prie eglutės, vaidino ir skambant muzikai atsisveikino su eglute bei prašė, kad vėl grįžtų kitais metais per Kalėdas.

Ugdytinius aplankė Trys Karaliai iš Veliuonos kultūros centro, kurie labai nustebino, nudžiugino mažuosius. Trijų Karalių vardu linkime, kad meilė, tikėjimas visada rastų vietos mūsų visų širdyse.