zenklas 2015 04 13 SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195 kkz mainuz PD Tamo1 Darzelisa Juodaičių

Projektas „Sveikatos kodas“, skirtas Kovo 11-ajai paminėti

Besiruošdami šventei darželio ugdytiniai su auklėtojomis daug kalbėjo, diskutavo apie Tėvynę – jos praeitį ir dabartį, gamtos grožį, apie tai, kuo garsus mūsų kraštas ir ką kiekvienas iš mūsų galėtume padaryti dėl savo Tėvynės. Šventiškai nusiteikę, pasipuošę tautiniais rūbais vaikai savo pagarbą ir meilę Tėvynei Lietuvai reiškė skambiomis dainomis, šokiais, poetų posmais apie gimtą šalį. Prisiminė Lietuvos valstybės simbolius. Iš spalvoto popieriaus gabalėlių, kaladėlių dėliojo Lietuvos trispalvę, aiškinosi spalvų reikšmes.

 

Vėliau, šviečiant saulutei visi rinkosi į sporto aikštelę, prisimindami sportininko priesaiką aktyviai sportavo: žaidė judrius žaidimus, rungtyniavo estafetėse su kamuoliais, demonstravo taiklumą mesdami baudas konkurse „Taiklioji ranka”. Skatinami ir palaikomi entuziastingų sirgalių, sportininkai visas savo pergales dovanojo Lietuvai.

Smagiai švęsta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena vaikams suteikė pasididžiavimo savimi ir savo šalimi jausmą, patyrė daug puikių įspūdžių bei patirties.

Partneriai

Kontaktai

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.
Įstaigos kodas 190919036

Telefonas:
mokykla (8~447) 42782,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės (8~447) 42788

Pamokų laikas

1kl 24kl
58kl 912kl

 

Susisiekite