Rudenėlio šventė

Spalio 14 d. nuotaikinga Rudenėlio šventė atkeliavo į ikimokyklinę ir priešmokyklinę ugdymo grupes. Pas salėje susirinkusius vaikučius atskubėjo dėdė Rudenėlis ( auklėtoja Vilė), kartu su savimi atsivesdamas Zuikę Pūkę  ( Veliunos kultūros centro direktorę V. Grabauskienę) ir Pasakų bobutę (Veliuonos miestelio bibliotekininkę V. Šoblinskaitę Aleksą).

Šventės metu vaikučiai dainavo dainas apie rudenį, žaidė linksmus žaidimus, minė mįsles, atliko linksmas dėdės Rudenėlio užduotis, deklamavo eiles apie rudens grožį ir rudens gėrybes, klausėsi Pasakų bobutės pasakos apie aklą medį, vaidino pasaką ,,Ropė“, vaišinosi obuoliais iš Zuikės Pūkės pintinės. Šventė buvo linksma ir turininga, smagu buvo pabūti kartu, pasidžiaugti auksaspalvio rudenėlio dovanomis.

Dėkojame visiems tėveliams, kurie kartu su savo vaikučiais gamino spalvotas puokštes, kompozicijas ir kitus įvairius darbelius iš rudeninių gėrybių, gėlių ir lapų bei padėjo abiejose grupėse surengti nuostabią kūrybinių darbų parodą.