Pradinukų Užgavėnės

„Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“ – kaip burtažodį vasario 21 dieną švęsdami Užgavėnes kartojo gimnazijos pradinukai. Pasidabinę kaukėmis, persirengėliai  džiaugėsi, kad pagaliau žiema atsitraukia ir visus nudžiugins atskubėjęs pavasaris. Labai visi jo laukia! Tačiau žiema gali dar parodyti savo nagučius. O mokiniai tai žino... Užgavėnių linksmybes pradėję viktorina, vėliau visi skubėjo  į Veliuonos kultūros centrą žaisti, linksmintis ir blynais vaišintis. Visi žino, kad tik didelės linksmybės ir siautulys išbaidys žiemos šalčius. Nuskambėjusi daina „Šalta žiema šalin eina, kad pavasaris ateina“ patikina, jog pavasaris tikrai bus!