Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnai svečiavosi gimnazijoje

Vasario 20 d. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje Jaunųjų šaulių būrelio kvietimu lankėsi Pagėgių pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Irina Zagorskienė ir kinologė, Lietuvos kinologų draugijos dresuotoja Deimantė Dargytė su tarnybiniu šunimi Koka. Mokiniams ir mokytojams svečiai parengė įdomią programą. Pareigūnė Irina Zagorskienė išsamiai papasakojo apie pasienio tarnybą ir pasieniečio profesijos pasirinkimo galimybes, kylančias įvairiausias užduotis ir sėkmingus jų sprendimo būdus. Mokiniams, teisingai atsakiusiems į pareigūnės užduodamus klausimus, buvo įteikiami prizai. Kinologė Deimantė Dargytė visus supažindino su tarnybiniu šunimi Koka. Pasirodymo metu atskleidė Kokos gebėjimus atlikti įvairias užduotis, taip pat aptikti narkotines medžiagas, kurios atneša skaudžias nelaimes. Įspūdingos susitikimo akimirkos išliks ilgai atmintyje.