zenklas 2015 04 13 SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195 kkz mainuz PD Tamo1 Darzelisa Juodaičių

Karjeros diena

Sausio 19 dieną IIG ir IVG klasių mokiniai lankėsi UAB „Novameta“ ir „Aukštųjų mokyklų mugėje 2023“.

Išvykoje mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įmonės „Novameta“ veikla ir gamyba. Tai viena didžiausių profesionalių virtuvių įrangos gamintojų Europoje, sukaupusi didesnę nei 20-ies metų patirtį. Kompanija savo produkciją eksportuoja į 21 pasaulio rinką: Skandinavijos, Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Liuksemburgo, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Izraelio, Saudo Arabijos ir kt. „Novametos“ gaminius galima rasti Michelin žvaigždutes turinčiuose restoranuose, didelėse korporacijose kaip „Microsoft“, „Google“, „Rolls Royce“, „Spotify“ ar žinomiausiuose pasaulio viešbučiuose.

 

Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko 20-oji „Aukštųjų mokyklų mugė 2023“. Renginyje buvo galima sutikti visų šalies didžiųjų universitetų, kolegijų, regiono profesinio mokymo įstaigų atstovų. Mokiniai galėjo susipažinti su siūlomomis studijų programomis, pasirengimu studijoms bei klausyti diskusijų, pranešimų ir pristatymų.

Tolimesnio kelio pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas. Šiame gyvenimo ir pirmajame profesinio kelio pasirinkimo etape itin svarbu turėti ir puoselėti ateities viziją. Jau dabar reikia priimti argumentuotus sprendimus: domėtis studijų pasiūla, rinkti informaciją, įvertinti savo turimus talentus ir jų pritaikymą ateities profesijai, konsultuotis su ekspertais, savo sričių žinovais.

Partneriai

Kontaktai

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.
Įstaigos kodas 190919036

Telefonas:
mokykla (8~447) 42782,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės (8~447) 42788

Pamokų laikas

1kl 24kl pamoku laikas 

 

Susisiekite