Projektas „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“

Džiugi naujiena! Mokykla dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“. Programos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento (EP) vaidmeniu Europos demokratijoje.

Formuojama EP jaunųjų ambasadorių komanda. Projekto koordinatorės – vyresniosios ambasadorės mokytojos Rasa Klasauskaitė ir Jolanta Lukenskaitė. Laukiame aktyvių, smalsių ir drąsių savanorių mokinių ir mokytojų!

Daugiau naujienų apie projekto veiklas bei patį projektą galite rasti tinklaraštyje: https://mepalietuva.eu/mepa-veiklos-ir-naujienos/ Jame bus viešinamos ir mūsų mokyklos naujienos, susijusios su #MEPALietuva

Ir jau pirmas darbelis, į  kurį nekantraujame pasinerti!

DALYVAVIMAS ESAMEKARTU.EU BENDRUOMENĖS VEIKLOJE!

Prisijungę prie esamekartu.eu bendruomenės vyresnieji ir jaunesnieji ambasadoriai galės dalyvauti išskirtiniuose tik šios bendruomenės nariams skirtuose mokymuose, diskusijose tiek Lietuvoje, tiek Europos Parlamente, taip pat gauti informaciją apie kitų bendruomenės narių visoje Europoje organizuojamus renginius, registruoti savo organizuojamus renginius esamekartu.eu platformoje ir užmegzti ryšius su aktyviais piliečiais visoje Europos Sąjungoje.