Projektas ,,Baltų vienybės diena“

Balta baltų ugnis
Nuskaidrins sielą,
Vilties nušviestą,
Tikėjimo pakeltą
Į baltų erdvę baltą...

Rugsėjo 19–22 dienomis vyko bendras gimnazijos ir Veliuonos kultūros centro projektas, skirtas paminėti Baltų vienybės dieną.  Technologijų pamokų metu 6 klasės mokiniai su mokytoju Raimondu Andrikiu gamino Baltų ženklus. Veliuonos kultūros centro dailininkė-dekoratorė Romarika Pikelienė supažindino su jų reikšmėmis ir padėjo idėją įgyvendinti. Šie ženklai tapo skulptūromis ir atkeliavo ant Ramybės piliakalnio. Ugnies sąšaukos metu jie buvo sudeginti. Renginys vyko prisimenant istorijos momentus, pagonybės apeigų dvasia pažadintas kalnas švietė ir kvietė būti, žinoti, vienytis. Renginio ant piliakalnio metu eiles ir maldą šventai protėvių žemei skaitė gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolanta Lukenskaitė.