Rugsėjo 1-oji

jm1  jm2

Palengva, nejučia

Su rudens spalva ir rudenio vėjais,

Žolynų gyvybę vėsa palytėjęs,

Su astrų kvapu ir gervių klyksmu

Prie kiekvieno iš mūsų sustoja Rugsėjis...

Rugsėjo pirmąją pradėjome gražia eisena į Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų  bažnyčią, išklausėme  Šv. Mišias ir klebono Šarūno Leskausko palinkėjimus.

Vėliau, skambant sidabro varpeliui, sugužėjome į salę, kur visą mokyklos bendruomenę pasveikino Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Aušra Baliukynaitė, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos direktorė Ugnė Beinarytė, o mūsų pirmokus sveikino dvyliktokai bei pirmoji mokytoja Genovaitė Jokubauskienė.

Į naujus mokslo metus žengiame kupini ryžto ir pasitikėjimo savo jėgomis. Linkime, kad smalsumas, žinių troškimas ir jaunatviška energija padėtų visiems sėkmingai įveikti  iššūkius!