Gimnazijos svečiai

Gegužės 19 dieną gimnazijoje lankėsi garbingi svečiai – Panevėžio rajono mokyklų vadovai, pedagogai. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jovita Mišeikienė pasakojo svečiams apie gimnaziją. Jai padėjo IG klasės mokinė Gabrielė Urbonavičiūtė. Gimnazijos literatūros muziejuje panevėžiškiams apie Antaną ir Joną Juškas kalbėjo IVG klasės mokinė Agnė Bartuševičiūtė, mokytoja Jovita pasakojo apie muziejų, jo įkūrėją, eksponatus, krašto rašytojus. Svečiams buvo pristatyta edukacinė muziejaus veikla: pamokos, renginiai, edukacijos. Padėkoję mokyklų vadovai vyko į Veliuonos kultūros centrą, kur žiūrėjo edukacinį spektaklį apie Antaną ir Joną Juškas.