74-os gimnazistų laidos Šimtadienis

Šimtadienis – viena įsimintiniausių ir reikšmingiausių mokyklinių švenčių, leidžianti sustoti ir pasidžiaugti mūsų šauniaisiais abiturientais. 2022 m. vasario 25 d. mūsų gimnazijos IIIG klasės mokiniai surengė gražią ir nuotaikingą šventę 74-osios laidos abiturientams „Skrydis“. Čia netrūko pokštų ir linksmų užduočių. Visus sveikino gimnazijos direktorė Ugnė Beinarytė, kuri linkėjo abiturientams išnaudoti likusias dienas gimnazijoje prasmingai veiklai, džiaugtis vienas kitu, o klasės vadovė Rasa Klasauskaitė patarė neprarasti ryšio su tėvais. Muzikinius sveikinimus dovanojo Ugnė Preimonaitė ir Alvyda Steponavičiūtė.

Trečiokai gimnazistai abiturientams padovanojo jų pačių sukurtą filmą Šimtadienio tema, kvietė keliauti po įvairias pasaulio šalis ir atlikti užduotis, tačiau linkėjo nepamiršti mūsų gimtojo krašto – Lietuvos.

74-os gimnazistų laidos Šimtadienis rodo, kad mokiniai gyvenimui pasiruošę. Kūrybingi, išradingi, komunikabilūs, sumanūs – pasiruošę ne tik gyvenimui, bet ir egzaminams. Gero skrydžio per gyvenimą jiems linki IIIG klasė!