„Vytautui Račickui -70“

Gimnazijos bibliotekoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros pamoka ,,Vytautui Račickui -70“. Ši integruota pamoka buvo vedama 7 klasės mokiniams. Vytautas Račickas – mylimiausias vaikų rašytojas Lietuvoje. Jo knygos kasmet patenka į skaitomiausių knygų penketuką. Pamoką vedė bibliotekininkė Rita Ramonaitė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jovita Mišeikienė.

Bibliotekininkė Rita pasakojo mokiniams apie rašytojo gyvenimą ir kūrybą, parengė populiariausių knygų parodėlę. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Mišeikienė skaitė septintokų pasirinktos knygos ištraukas. V. Račicko knygos dažniausiai linksmos. Linksmos net ir tada, kai pasakoja ne itin linksmą, kartais net liūdną istoriją. Pamokos pabaigoje mokiniai sprendė rebusą: knygų pavadinimuose praleistiems žodžiams rinko atitinkančius paveikslėlius. Ne vienas vaikas kelią į nuostabų knygų pasaulį atrado perskaitęs bent vieną Vytauto Račicko knygą.