Edukacinio kino dirbtuvės

Lapkričio 19 dieną 5,6,7 klasių mokinius kvietė Edukacinio kino dirbtuvės! „Kinas puiki vaiko, kuris ieško savęs saviraiškos priemonė, nes KINO DIRBTUVĖSE vaikai gali atrasti, tai kas labiausiai patinka. Kiekvienas atėjęs pabando filmuoti, vaidinti, kurti scenarijų ar patapti režisieriumi. Vaidyba, bendravimas su įvairiais žmonėmis ir bendraminčiais, kūrybinė veikla, tai viskas ko reikia augti kūrybiškoms asmenybėms.

Vaidyba, bendravimas su įvairiais žmonėmis ir bendraminčiais, kūrybinė veikla, tai viskas ko reikia augti kūrybiškomis asmenybėms. Kinas leidžia vaikams patiems peržiūrų metu pasidžiaugti savo sukurtais darbais, nes jiems nebereikia lipti į sceną ir baimintis, kad pamirš tekstą, tad Kino studija siekia realizuoti vaikų idėjas, leisti jiems atrasti save“, - sakė ir užsiėmimus vedė Karolina Pakalkė, teatro ir kino edukologė, edukacinių programų „Būk šalia, kol aš dar mažas“,,; „Kokybiško šeimos laiko organizavimas – Family Play Date“ vaikams ir tėvams autorė.

Kinas visada palieka savo pėdsakus, tad atsiminimui savo sukurtą filmuką mokiniai gaus DOVANŲ! Laukiame nekantraudami!