Projektas  „Sveikatos kodas’’

Džiugu, kad mūsų Gimnazija prisidėjo  prie projekto ,,Mokyklos eina".  Antradienis, spalio 12 diena buvo skirta didinti mokinių fizinį aktyvumą. Šią dieną skyrėme sportinio aktyvinimo ir sveikos gyvensenos įgūdžių formavimui ir veiklas pavadinome ,,Sveikatos kodu".

Mokyklos bendruomenė dalyvavo virtualioje paskaitoje ir susipažino su projekto ,,Mokyklos eina" verte, tikslais bei informacija apie tai, kaip dalyvauti atrankoje.  Paskaitą vedė mobiliosios programėlės #walk15 kūrėja Vlada Musvydaite-Vilčiauskė.

„Mokyklos eina“ projekto tikslas – pasitelkiant inovatyvias ir vaikams susidomėjimą keliančias priemones skatinti kasdien jų surenkamų žingsnių skaičių bei edukuoti apie fizinio aktyvumo svarbą jų raidai bei savijautai.

Startavome viešame  žingsnių iššūkyje „Mokyklos eina“ ir kviečiame gimnazijos bendruomenę bei visus norinčius rinkti žingsnius mokyklos vardu!

Iššūkiui pasibaigus spalio 31 d., 60 aktyviausiai ėjusių mokyklų bus pakviestos tapti projekto „Mokyklos eina“ dalyvėmis, kurios toliau tobulins sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą.

#mokykloseina #walk15 #vertapasivaikscioti