Sporto įrenginių atnaujinimas ir pritaikymas Veliuonos krašto bendruomenei

SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195Baigtas įgyvendinti Sporto rėmimo fondo lėšomis remiamas projektas  „Sporto įrenginių atnaujinimas ir pritaikymas Veliuonos krašto bendruomenei“

Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija įgyvendino LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sporto rėmimo fondo lėšomis finansuotą, prisidedant  Jurbarko r. savivaldybei, projektą „Sporto įrenginių atnaujinimas ir pritaikymas Veliuonos krašto bendruomenei“. Įgyvendinto projekto pagrindinis tikslas – atnaujinti gimnazijos sporto bazę, padaryti ją patrauklesnę ne tik vaikams, bet ir miestelio bendruomenės suaugusiesiems nariams,  paskatinti juos fiziškai aktyviai leisti laisvalaikį.

Už projekto pinigus buvo įsigyta švieslentė, kuri yra pakabinta sporto salėje, kurioje treniruojasi mokinių ir bendruomenės komandos, vyksta varžybos. Taip pat nupirkti trys lauko treniruokliai ir pastatyti prie sporto aikštelės, bei du gimnastikos komplektai.  Įsigytas paplūdimio tinklinio tinklas, krepšinio, tinklinio ir futbolo kamuolių, krepšinio lankai, futbolo vartų tinklas.  Prie sporto aikštyno atnaujinta aplinka: pastatyti suoleliai, šiukšlių dėžės, įrengtas dviračių stovas. Pagražėjo infrastruktūra, kuri yra prieinama kiekvienam Veliuonos miestelio gyventojui.

Atnaujinus sporto įrenginius, įsigijus daugiau sportinio inventoriaus pastebimai suaktyvėjo jaunų šeimų, vaikų ir suaugusiųjų sportinė veikla, sumažėjo socialinė atskirtis, sustiprėjo bendruomeniškumas. Veliuonos krašto bendruomenės žmonės, Samariečių Veliuonos dienos centrą lankantys vaikai, jaunimas, vyresnio amžiaus žmonės, neįgalūs asmenys dalyvavo sportinėje veikloje, pagal sutartinai sudarytus grafikus ir individualiai jiems patogiu laiku.

Pasibaigus projekto įgyvendinimui Veliuonos krašto gyventojai ir toliau galės naudotis sportine įranga neatlygintinai.

Projekto įgyvendinimo grupė

2020-11-03