Programos "eTwinning" mokykla 2020-2021

Rugsėjo 30 dieną Vilniuje, Verkių rūmuose,  vyko Švietimo mainų paramos fondo organizuota iškilminga eTwinning nacionalinių apdovanojimų ceremonija. Į sostinę atsiimti apdovanojimų, palaikyti kolegų ir pasidžiaugti pasiekimais sugužėjo 120 pedagogų iš visos Lietuvos. Ceremonijoje apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertinti mokytojai, vykdę Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ projektus 2019-2020 mokslo metais, bei  „Programos „eTwinning“ mokykla“ 2020-2021 ženkleliais įvertintos mokyklos.

Tarp apdovanotųjų ir mūsų Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija. Anglų kalbos mokytojos  Nadezdos  Tikhomirovos  projektai ,,STEAM in Nature“, ,,Tonguetwisters Intenational“, ,,Mokyklų iššūkiai demokratiškumo link“, ,,Paskutinis skambutis – 2020“ buvo įvertinti nacionaliniu kokybės ženkleliu. Anglų kalbos mokytoja Daina Mačiukūnienė ženklelius pelnė už projektus ,,Tonguetwisters Intenational“, ,,STEAM in Nature“, ,,Paskutinis skambutis – 2020“ , lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jovita Mišeikienė įvertinta už projektus ,,Tonguetwisters Intenational“ ir ,,Paskutinis skambutis – 2020“, matematikos mokytoja Laimutė Šukauskienė  ir pavaduotoja ugdymui Jūratė Mickuvienė ženklelius pelnė už projektą ,,Paskutinis skambutis – 2020“.  Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija už aktyvų dalyvavimą eTwinning veikloje ir kokybišką projektų vykdymą  tapo Programos eTwinning mokykla 2020-2021“.

Šis apdovanojimas rodo, kad mūsų mokykla yra lyderė šiose srityse: skaitmeninės veiklos, elektroninio saugumo, inovatyvių ir kūrybinių pedagoginių metodų, tęstinio pedagogų profesinio tobulėjimo skatinimo,  mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklų skatinimo. Garbingą apdovanojimą gavo tik 32 ugdymo įstaigos.

eTwinning  apdovanojimai siekia suteikti pripažinimą bei skatina pasidžiaugti ne tik pavieniui dirbančių programos dalyvių pasiekimais, bet ir visos komandos darbu bei atsidavimu projektinei veiklai.