Savanorystės diena

Savanorystė, tai ugdymo turinio dalis, už kurią negaunamas finansinis atlygis, tačiau ji yra ypatinga dėl įnašo kuriant visuomenės gerovę, stiprinant socialinius ryšius,  suteikiant patirties, galimybė produktyviai praleisti laiką.

Spalio 8 d. IIG klasės mokiniai dalyvavo Savanorystės dienoje, kuri vyko mokyklos teritorijoje. Jos metu buvo tvarkoma mokyklos aplinka. Mokiniai grupėse valė paminklą, ravėjo darželius, rinko apnašas nuo bėgimo takelių stadione, vežė žemes. Dalyviai džiaugėsi rudenėjančia gamta, puikiu oru, bendrystės jausmu.

Visi Savanorystės dienoje dalyvavę mokiniai praleido turiningai laiką, pagražino mokyklos teritoriją. Labai vertingą pagalbą suteikė ir  IVG klasės mokiniai.

IIG klasės mokinė Marija Masaitytė