Europos kalbų diena

Rugsėjo 25 dieną gimnazijoje tradiciškai minima Europos kalbų diena. Šių metų tema ,,Pažink šalis per kalbas”. Rytas prasidėjo radijo laida iš gimnazijos bibliotekos, ją vedė IG klasės mokinys Matas Belevičius. 7-8 klasių mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas savo žinias praplėtė protmūšyje.

Jie sužinojo daug įvairių dalykų apie ES kalbas, ką reiškia žodis viena ar kita kalba, kad mūsų lietuviškas ,,ačiū“ kitataučiams panašus į čiaudėjimo garsą, kad hebrajai rašo iš dešinės į kairę.

5, 6, IIG kl. mokiniai kartu su anglų k. mokytoja N.Tikhomirova bandė mokytis naujos kalbos- gestų. Pasirodo, kad per pamoką galima išmokti sakyti Europos šalių pavadinimus gestais. Tai buvo labai smagus užsiėmimas. Mokiniai taip pat patikrino savo žinias apie kalbas, jų rašybą įvairiose virtualiose viktorinose. IIG kl. mokiniams buvo pristatytas naujas eTwinning projektas „Enjoy English and speak from the heart“, kartu su anglų k. mokytojomis jie dalyvavo nuotoliniame partnerių susitikime. Įvairios veiklos vyko ir per rusų bei vokiečių kalbų pamokas.