eTwinning projektas „Paskutinis skambutis-2020"

etwkzMūsų gimnazijos bendruomenė ir jos draugai džiaugėsi „eTwinning“ projektu „Paskutinis skambutis-2020", kurio veikla buvo aktyviai viešinama gimnazijos FB puslapyje ir svetainėje. Šiame projekte dalyvavo gimnazijos mokiniai ir 17 mokytojų.

Projektas buvo  skirtas tradicinei Paskutinio skambučio šventei paminėti. Keletas mokytojų pateikė paraiškas gauti Nacionalinį kokybės ženklelį. Smagu pranešti, kad jis buvo suteiktas Nadezdai Tikhomirovai, Dainai Mačiukūnienei, Jūratei Mickuvienei, Laimutei Šukauskienei ir Jovitai Mišeikienei.  Nacionalinė projektų vertinimo komisija pastebėjo, kad šio projekto idėja ir turinys  įgyvendinti kūrybiškai ir kokybiškai.   Vyko bendradarbiavimas virtualioje erdvėje su partneriais – Alytaus Putinų gimnazija. Smagu, kad buvo surengtas bendras nuotolinis mokinių susitikimas, taip pat įvyko ir susitikimas gyvai – partnerių komanda atvyko pas mus į svečius.  Mokiniai buvo įtraukti į bendradarbiavimo veiklas Twinspace aplinkoje, skatinami  dalintis nuomonėmis forume . IKT naudojimas buvo įvertintas kaip  stiprioji  veiklos sritis. NKŽ paraiškose ir Twinspace aplinkoje vertintojai rado mūsų projekto veiklų refleksiją.    Taigi visos projekto veiklos įgyvendintos kokybiškai.  Mūsų gimnazijos mokytojai gali dalintis turininga patirtimi su kolegomis. Džiaugiamės sėkme ir dėkojame visiems už palaikymą! Naujais mokslo metais  įsijungsime į naujas veiklas ir projektus.