ŠIMTADIENIS

Vasario 14-ąją gimnazijoje nestigo geros nuotaikos – vyko vienas gražiausių ir nuotaikingiausių renginių mokykloje – Šimtadienis. Nuo šios dienos abiturientams lieka tik šimtas dienų iki egzaminų, iki to tikslo, kurio siekė 12 metų. Renginio tema "Garažas".  Šventės metu abiturientams vienuoliktokai įteikė šimtadienio kalendorių, kuris jiems primins, kad iki egzaminų lieka vis mažiau ir mažiau dienų. Atlikus šventės organizatorių sugalvotas užduotis ir įveikus visas kliūtis, abiturientai gavo pažymėjimus – pusatestačius. Nuoširdžius sveikinimus ir palinkėjimus dvyliktokams šimtadienio proga išsakė klasės vadovės Jovita Mišeikienė ir Svietlana Mickuvienė.