Buvusių mokinių ,,Sėkmės istorijos"

Paskutinį sausio penktadienį gimnazijoje į netradicinę pamoką, kurios tema ,,Sėkmės istorijos“, rinkosi buvę mokiniai, ką tik baigę gimnaziją, dabar jau studentai: Guoda Pranaitytė, Ieva Lekavičiūtė ir Tautvydas Steponavičius, kiek anksčiau mūsų gimnaziją baigęs, šiuo metu tarnybą karo policijoje atliekantis Lukas Vaičaitis. Į renginį taip pat atvyko didelę darbo patirtį turinti kirpėja Rūta Putrienė bei vienos šeimos atstovai –  tėvas verslininkas ir sūnus muzikantas – Jonas ir Adomas Jurevičiai. Pasidalinti savo sėkmės istorijomis juos pakvietė gimnazijos karjeros koordinatorė Daiva Asta Morkūnienė.

Renginio svečiai papasakojo, kuo jie norėjo būti vaikystėje, kaip jiems sekėsi siekti savo tikslų, diskutavo apie profesijų reikalingumą ateityje. Buvę mokiniai patarė gimnazistams klausyti savo širdies.

,,Namų darbus“ paruošė ,,X faktoriaus“ ir kitų televizijos muzikinių projektų dalyvis Adomas Jurevičius. Jis padainavo dainą ir pagrojo gitara. Renginio pabaigoje svečiams buvo įteikti gimnazijos dailės mokytojos Dalios Gineitės sukurti suvenyrai – žuvys.

Galbūt buvusių mokinių sėkmės istorijos įkvėps mūsų gimnazistus siekti savo svajonių.