Vasario 16- osios – Lietuvos valstybės  nepriklausomybės atkūrimo  minėjimo šventė gimnazioje

Vasario 14 d. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijoje vyko Lietuvos valstybės gimtadienio - vasario 16 – oios minėjimas ,,Valstybės gimtadienį sutikime dainuodami“. Renginio vedėjai, pranešėjai, deklamuotojai  -  IIG klasės mokinai.

Renginio metu skambėjo posmai apie Lietuvą, šoko IIG klasės mokinė Simona, dainą ,,Kad ne auksinės vasaros“ dainavo IIG klasės mokinė Austėja ir jos mokytoja Rasa Birmanaitė,  taip pat dainavo merginų vokalinis ansamblis,  vokalinis 1-4 klasių mokinių ansamblis, Veliuonėlė“ (vadovė Daiva Jurevičienė).  Šventę papuošė dainininko Naglio Mačėno atliekamos dainos, literatūrinė – muzikinė kompozicija. L.e.d.p, pavaduotoja ugdymui Rasa Birmanaitė, įteikė apdovanojimus, mokiniams, olimpiadų, konkursų nugalėtojams ir prizininkams. Gražaus ir jaukaus šventinio savaitgalio ir turiningų atostogų linkėjome mokiniams ir visiems susirinkusiems salėje...