BENDRAS PROJEKTAS SU VELIUONOS BIBLIOTEKA „ASTRIDOS LIDGREN KŪRYBA“

Šiandien, vasario 12 dieną, pradinukai vykdė jau tradiciniu tapusį bendrą projektą su Veliuonos biblioteka. Šiemet projektas skirtas Astridos Lindgren kūrybai. Pirmąją pamoką visus mokinius pasitiko Astridos Lindgren knygų veikėjai- Ronja, plėšikų duktė (Amanda Bernotaitė, 4 klasė), Karlsonas, kuris gyveno ant stogo (Adrijus Rainys, 4 klasė), Pepė Ilgakojinė (Kamilė Džiaugytė, 4 klasė) bei Emilis iš Lionebergės (Agnė Maskolaitytė, 4 klasė).

Vaikai susipažino su trumpa rašytojos biografija, stebėjo animacinį filmuką „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“ . Vaikai sužinojo kokia šmaikšti ir linksma buvo rašytoja, net būdama 80-ies metų laipiojo į medžius. Todėl antrą pamoką mokiniai, pasiskirstę į keturias komandas ( Ronjos, Pepės, Karlsono ir Emilio) gimnazijos sporto salėje žaidė judrius žaidimus.  Svečiuodamiesi Veliuonos bibliotekoje pradinukai sužinojo įdomių rašytojos Astridos Lindgren gyvenimo faktų. O gudriausieji, kurie žinojo atsakymus į bibliotekos vedėjos rašytojos Violetos Šoblinskaitės Aleksos klausimus, ir dovanų gavo! Po pietų visi mokiniai vėl susirinko ketvirtokų klasėje ir dalyvavo linksmų užduočių viktorinoje „Kartu su Pepe, Karlsonu, Emiliu ir Ronja“. Žinoma, laimėjo draugystė! Smagu, kad mokiniai skaito Astridos Lindgren knygeles... Ir ne tik jas!