Veliuoniškiai-  Lietuvos mokyklų žaidynių prizininkai

Vasario 1 d. Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynės, jose dalyvavo mūsų gimnazijos vaikinų krepšinio komanda.

Kaimo vietovių mokyklų krepšinio  vaikinų 3x3 finalinėse varžybose iš aštuonių komandų stipriausi buvo Klaipėdos rajono Kretingalės pagrindinės mokyklos moksleiviai. Džiugu, kad antrąją vietą šiose varžybose užėmėme mes, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazistai. Mūsų komanda: Matas Lukošius, IIIG klasė, Eitvydas Jurkevičius, IIG klasė, Aldas Petryla, IIG klasė, Evaldas Kapčinskas, IG klasė. Visos komandos buvo stiprios, todėl tikrai didžiuojamės įveikę moksleivių skaičiumi didesnes mokyklas. Trečiąją vietą šiose varžybose laimėjo Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija.

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė žaidynių pabaigoje  apdovanojo Lietuvos mokyklų žaidynių prizininkus.

Matas Lukošius, IIIG klasė