KONKURSAS „ŠAUNIAUSIAS MOKINYS“

Sausio 24 dieną Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos pradinėse klasėse vyko konkursas „Šauniausias mokinys“, kuriame dalyvavo drąsiausios 2-4 klasių mokinės. Tai antrokės Gerda Aleksandravičiūtė ir Austėja Gobytė, trečiokės Vytė Matijošaitytė ir Ugnė Bernikaitė, ketvirtokės Agnė Maskolaitytė, Meida Vaičikauskaitė, Amanda Bernotaitė, Kamilė Džiaugytė, Ugnė Eimutytė. Konkursą vedė 4 klasės mokinė Emilija Razminaitė.

Kiekviena konkursantė turėjo atlikti tris užduotis- prisistatyti, atsakyti į konkurso  vedančiosios Emilijos pateiktą klausimą ir pristatyti savo gebėjimą, kuriuo norėjo pasidalinti , parodyti. Ugnė B., Meida, Amanda, Kamilė  pristatė savo piešinius, Agnė dainavo, Ugnė E. pademonstravo savo rankdarbius, Gerda sušoko du sportinius šokius. Jai talkino pirmokas Kristupas. Austėja papasakojo, kokius šokius šoka, kokių laimėjimų yra pasiekusi sportinių šokių konkursuose. Konkursantes vertino garbinga komisija- 1 klasės mokinys Kristupas Girdžijauskas, gimnazijos darbuotoja Daivutė Stulgaitienė, 1 klasės mokytoja Loreta Pocienė. Po ilgų svarstymų komisija paskelbė net dvi konkuro “Šauniausias mokinys“ nugalėtojas! Tai Ugnė Bernikaitė, kuri pristatė savo dailės kūrinius,  bei Austėja Gobytė, kuri savo puikų gebėjimą šokti sportinius šokius įrodė pademonstravusi gausybę apdovanojimų iš įvairių konkursų! Tikimės, kad šis konkursas taps tradicija!