Saugaus eismo pamokėlės

Rugsėjis - saugaus eismo mėnuo. Todėl penktadienį, rugsėjo 6d, pradinių  klasių mokinius aplankė Marijampolės apskrities, vyriausiojo policijos komisariato veiklos skyriaus vedėjas R.Budrius Jis mokinius supažindino su pagrindinėmis kelių eismo taisyklėmis. Paaiškino, kaip svarbu saugiai elgtis gatvėje, kieme ir dviratininko takeliuose.

Priminė, jog labai svarbu dėvėti liemenę, atšvaitus, kai jie patys važiuoja dviračiu ar elektriniu paspirtukais ir patys tampa eismo dalyviais. Mokiniai su dideliu susidomėjimu išklausė pareigūno ir prižadėjo saugiai elgtis, todėl neliko be dovanėlių. Jiems buvo įteikti atšvaitai ir knygelės apie eismą. Ačiū.