Projektas ,,Dėdės Rudenėlio šventė“

Spalio 23 d. Juodaičių skyriuje vyko PUG ir 1–4 klasių mokinių projektas ,,Dėdės Rudenėlio šventė“. Šventės dieną atvykusius į mokyklą pasitiko ,,Rudenėlio boba“, kurią pagamino mokytoja D. Piragienė su Vaikų dienos centro mokiniais.

Mokiniai šventei ruošėsi visą savaitę, gamino ir nešė darbelius parodai ,,Linksmosios daržovės“. Dalyviai nustebino aktyviu dalyvavimu, išradingumu ir kūrybingumu. Projekto dieną kiekvienas papasakojo apie savo darbelį: kaip kilo idėja, iš ko ir kaip jį gamino.

Kiekviena klasė parodė meninę programėlę. PUG vaikai, pasipuošę daržovių ir vaisių karūnėlėmis, deklamavo eilėraščius, o 1–2 klasių mokiniai savo dainelėmis ir eilėraščių posmais kvietė pasidžiaugti rudeniniu lietučiu, apsilankyti daržovių lysvėje, atspėti daržovių pavadinimus, pažaisti ratelį ,,Roputė“.  3–4 klasių mokiniai inscenizavo pasaką ,,Pagyrūnas baravykas“, dainavo daineles apie rudenėlį. Šventės dalyviai žiūrėjo filmuką, kaip reikia sveikai maitintis. ,,Dėdės Rudenėlio šventėje“ vyko ir judrioji valanda ,,Žaisk, dūk – pirmas būk“, po kurios mokinių laukė kūrybinė užduotis.

Šventės pabaigoje mokiniai vaišino vieni kitus savo ir tėvelių paruoštomis vaišėmis iš rudens gėrybių, džiaugėsi nuveiktais darbais, įveiktomis užduotimis.