PROJEKTAS „SVEIKATOS KODAS“

2020 m. spalio 2 d. Juodaičių skyriaus mokiniai dalyvavo projekte ,,Sveikatos kodas“. Šią dieną vaikai pradėjo linksma rytine mankšta. Po jos, pradinės klasės mokiniai, su nekantrumu laukė išbandyti jėgas bėgime ,,Sveikas aš, sveikas tu, mes visi sveiki kartu". Po to visi skubėjo į sporto salę žaisti kvadratą, pralaimėjusių nebuvo, nes nugalėjo draugystė.

Pailsėję ir papietavę, pasiskirstę komandomis, mokiniai kibo atlikti kūrybinę užduotį ,,Po sveikatos šalį". Komandos paruošė ir pristatė plakatus apie vitaminų naudą ir pateikė pavyzdžių, kuriuose produktuose jų yra daugiausia.

Visi su didžiuliu noru ir džiaugsmu ragavo savo pačių pagamintus sveikuolių kokteilius, vaišino draugus.  Diena prabėgo greitai, o mokiniai džiaugėsi šauniai ir naudingai praleidę laiką.

Ši diena nepraėjo veltui, po dienos veiklų aptarimo, mokiniai nutarė stengtis sveiko gyvenimo įgūdžius tobulinti ir ateityje.