Izoliacija

algoritmas

Susitikimas su čempionu

3 – 4 kl. mokiniai, dalyvaudami ,,Olimpinio mėnesio“ veiklose, spalio 27 d. prisijungė prie nuotolinio susitikimo su plaukiku – Lietuvos paralimpiečiu, Europos čempionu Edgaru Mataku. Mokinius sužavėjo sportininko užsispyrimas ir ryžtas, padėjęs nugalėti sunkumus siekiant olimpinių rezultatų. Čempionas nuoširdžiai pasidalino savo pomėgiais, sveikos gyvensenos receptais,  pravedė mankštą. Gal vaikams tai bus užkrečiantis pavyzdys siekiant savų tikslų ir svajonių...

Akcija „Saugus kelias į mokyklą”

Juodaičių skyriuje  rugsėjo 1 -10 dienomis vyko akcija „Saugus kelias į mokyklą” . Nuo savaitės pradžios klasėse vyko pokalbiai saugaus eismo tema, pakartotos taisyklės kaip saugiai elgtis gatvėje, daug naudingų patarimų išgirdo žiūrėdami filmukus saugaus eismo tema. O rugsėjo 14 d. pirmos klasės mokinius aplankė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Ramūnas Budrius. Susitikimo metu policijos pareigūnas papasakojo apie saugų elgesį gatvėje: kaip teisingai pereiti per pėsčiųjų perėją ir saugiai elgtis išlipus iš autobuso, parodė kaip taisyklingai užsisegti atšvaitus, aptarė saugų važiavimą autobuse ir automobilyje.  Kiekvienas nuoširdus žodis, pokalbis apie saugumą, apie būtinybę galvoti, ką turėtumėme daryti, kaip elgtis, kad būtume saugesni yra prasmingas ir apsaugantis nuo nelemto žingsnio ir nelaimės

Minecraft pamoka

Spalio 21 d. 3 – 4 kl. mokiniai jau startavo su Minecraft programa. Įvyko pirmoji pasaulio pažinimo pamoka su Minecraftu. Jos metu mokiniai išmoko pagrindinių valdymo funkcijų naudojant „Minecraft Education Edition“ platformą, statyti pirminius statitinius ir kt. Norimus dalykus,  susijungti į bendrą serverį. Laikas prabėgo nepastebimai. Su nekantrumu lauksime kito susitikimo.

Akcija, skirta Baltų vienybės dienai paminėti

Rugsėjo 22 dieną Juodaičių skyriuje Saulės mūšio pergalės ir Baltų vienybės dienos proga surengta baltų ženklų kūrybos akcija.  Baltai turėjo daug įvairių ženklų ir simbolių, kurie yra ne tik puošybos elementai, bet turi gilią prasmę ir dvasinę vertę. Juodaičių VDC vadovė D. Piragienė 1- 4 klasės mokinukams papasakojo Baltų vienybės dienos atsiradimo istoriją, lygiadienį Rudens Lygę, kuri nuo seno Lietuvoje buvo laikoma švente. Paklausę įdomaus mokytojos pasakojimo, mokinukai patys lipdė iš molio baltiškuosius  ženklus. Visi džiaugėsi savo kūrybiniu darbu, o parodėlę galėjo aptarinėti dar keletą dienų.