Akcija, skirta Baltų vienybės dienai paminėti

Rugsėjo 22 dieną Juodaičių skyriuje Saulės mūšio pergalės ir Baltų vienybės dienos proga surengta baltų ženklų kūrybos akcija.  Baltai turėjo daug įvairių ženklų ir simbolių, kurie yra ne tik puošybos elementai, bet turi gilią prasmę ir dvasinę vertę. Juodaičių VDC vadovė D. Piragienė 1- 4 klasės mokinukams papasakojo Baltų vienybės dienos atsiradimo istoriją, lygiadienį Rudens Lygę, kuri nuo seno Lietuvoje buvo laikoma švente. Paklausę įdomaus mokytojos pasakojimo, mokinukai patys lipdė iš molio baltiškuosius  ženklus. Visi džiaugėsi savo kūrybiniu darbu, o parodėlę galėjo aptarinėti dar keletą dienų.