zenklas 2015 04 13 SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195 kkz mainuz PD Tamo1 Darzelisa Juodaičių

Išvyka į Panemunių regioninį

Juodaičių skyriaus 1–4 klasės mokiniai birželio 11 d. vyko į Panemunių regioninį parką Šilinėje, kuriame dalyvavo dviejuose edukacinėse veiklose: ,,Senieji Nemuno amatai“ ir ,,Nepastebimi miško skirtumai“. Mokiniai sužinojo kaip nustatyti medžio amžių, storį, susipažino su miške augančiais augalais, jų įvairove. Apžiūrėjo panemunės gyvūnų ekspoziciją, susipažino su senaisiais Nemuno amatais: sielių pynimu ir plukdymu, žvejyba, jos įrankiais, laivyba.

Mokiniai džiaugėsi turiningai praleidę paskutinę mokslo metų dieną.

Išvyka į Veliuoną

 

Birželio 10 d. Juodaičių skyriaus pradinių klasių mokiniai vyko į Veliuonos krašto muziejų, kuriame dalyvavo pamokoje ,,Edukacinis užsiėmimas Daraktorinė ir tarpukario mokykla“.  Muziejininkas G. Klangauskas įdomiai pristatė to laikmečio pradžios mokyklą. Mokiniai susipažino su senaisiais spaudiniais, senoviniais vadovėliais, išbandė  senosios mokyklos mokymosi būdus, apžiūrėjo muziejaus eksponatus. Aplankė Veliuonoje vykstančią Kauno lėlių teatro parodą, Veliuonos ,,Ramybės“ ir ,,Gedimino kapo“ piliakalnius, buvo prie Vytauto Didžiojo paminklo, lankėsi rašytojo P. Cvirkos gimtinėje esančiame muziejuje. Linksmomis ir nuotaikingomis  istorijomis iš rašytojo vaikystės pasidalino rašytojo giminaitė K. Ragaliauskienė.

Vaikai grįžo sužavėti Veliuonos apylinkių kraštovaizdžiu.

Kovo 11-oji diena

Kovo 11-oji – pavasario diena, atvertusi naują mūsų tautos puslapį, atvėrusi valstybei vartus į Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Kovo 11-oji – šviesos ir ateities Lietuvai ir mums visiems diena. Šią šventę paminėjo ir Juodaičių skyriaus 1–4 klasės mokiniai. Iš pat ryto pasipuošę lietuviška atributika, žiūrėjo filmuką, prisiminė kovo 11-osios dienos reikšmę  Lietuvai, paminėjo nusipelniusius mūsų krašto žmones. Visiems buvo smagu pabūti kartu nors ir virtualiai, pajausti, kad mes „tikrai mylim Lietuvą”, o šiandien turime daug - laisvę. Kokia ji bus priklauso nuo mūsų. Tad puoškime tėvynę savo mažais ir dideliais darbais.

Vaikų Velykėlės

Balandžio 13 d. Juodaičių skyriuje vyko PUG ir 1–4 klasių ypač laukiama Atvelykio šventė ,,Vaikų Velykėlės“. Ugdytinių pasveikinti atvyko Velykė, kuri papasakojo apie Velykų ir Atvelykio tradicijas. Vaikai minė mįsles, žaidė lietuvių liaudies žaidimus ir ratelius. Pasidžiaugėme visų aktyvumu, marginant didijį margutį konkursui, kurį organizavo labdaros ir paramos fondas ,,Švieskime vaikus“. Už kūrybingumą visi buvo apdovanoti knygutėmis. Daugiausia emocijų susilaukė margučių ridenimas.     

Visiems pabūti kartu buvo gera ir smagu.

Meninio skaitymo konkursas

Vasario 12 dieną  Juodaičių skyriuje vyko tradicinis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, „Lietuva – Tu paukštė sparnuota“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Iš mažųjų skaitovų lūpų liejosi lietuvių poetų eilės, neabejotinai nuoširdaus jausmo sušildyti lietuviški žodžiai. Konkursas vyko nuotoliniu būdu, todėl kiekvieno deklamavimas savitai gražus. Džiugu buvo matyti pasipuošusius vaikus, jų nuoširdų jaudulį, tėvelių pagalbą.

Labai nuoširdžiai dėkojame dalyviams už dalyvavimą, akimirkų įamžinimą. Konkurso padėkos ir paskatinimo raštai bus įteikti, kai susitiksime mokykloje.

Partneriai

Kontaktai

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.
Įstaigos kodas 190919036

Telefonas:
mokykla (8~447) 42782,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės (8~447) 42788

Pamokų laikas

1kl 24kl
58kl 912kl

 

Susisiekite