Integruotos pamokos Raseinių bibliotekoje

Lapkričio 23 dieną Juodaičių skyriaus 1–4 klasių mokiniams vyko integruotos lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir dailės pamokos  Raseinių Marcelijaus Martinaičio Viešosios bibliotekos informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriuje.

Mokiniai išklausė pranešimą „Viso pasaulio Astrida Lindgren“, susipažino su knygų ir lėlių-literatūrinių personažų paroda „Atėję iš knygų“, domėjosi šiaurės šalių rašytojų knygomis vaikams.

Pasigėrėję X-ojo tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės konkurso-festivalio „Čiurlionio krašto spalvos“ kūrybinių darbų paroda,  savo įspūdžius mokiniai vaizdavo piešdami sensorinėse LED piešimo lentose.

Bibliotekos darbuotojoms dėkojame už šiltą ir pilną įspūdžių dieną.

Edukacinė išvyka į Raudondvarį

Spalio 20 d. Juodaičių skyriaus pradinių klasių mokiniai Raudondvario dvare dalyvavo edukacijoje ,,Jūratė ir Kastytis“. Šio užsiėmimo metu prisiminėme istoriją apie Jūratę ir Kastytį, klausėmės nuotaikingo pasakojimo apie Baltijos gintaro atsiradimą. Stebėdami eksperimentus, išsiaiškinome gintaro savybes. Kūrybinėje šios edukacijos dalyje mokiniai, derindami gintaro gabalėlius, susivėrė apyrankes. Oras buvo puikus, todėl vaikščiodami po rudenėjantį, gražiai tvarkomą dvaro parką grožėjomės jo architektūra. Namo grįžome gerai nusiteikę ir džiaugdamiesi turiningai praleista diena.

Baltų vienybės diena

Rugsėjo 21 dieną Juodaičių skyriuje  minėjome Baltų vienybės dieną. Į svečius atvyko Veliuonos krašto istorijos muziejaus darbuotoja Birutė Jurkšaitienė pristatė autentišką aprangą, kuria rengėsi baltų moterys. Pasakojo  Baltų vienybės dienos atsiradimo istoriją, lygiadienį Rudens Lygę, kuri nuo seno Lietuvoje buvo laikoma švente, apie baltų gentis, jų išlikimą, tradicijas, papročius. Mokinukai žinias įtvirtino atsakydami į Juodaičių bibliotekininkės Irmos paruoštus klausimus. Džiugu, kad mokinukai atidžiai klausė pasakojimų ir atsakė į visus pateiktus klausimus.

Pasakų iššūkis 2022

Rugsėjo 21 dienos rytą pirmos, antros klasių mokinukai ir PUG  nuotoliniu būdu dalyvavo ugdymo pasakomis iniciatyvos „Pasakų iššūkis 2022“ atidaryme. Mokinukams buvo pristatytos pasakų knygelės. Vaikai klausėsi sekamų pasakų, dalyvavo jas analizuodami. Per savaitę bent tris kartus skaitome pasirinktas pasakas, analizuojame, ieškome sąsajų su tikru gyvenimu.

Izoliacija

algoritmas