Vaikų žemė

marcinkeviciusfotokolezasNuotolinė pažintinė - edukacinė diena „Vaikų žemė“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai

Birželio 1 dieną IG klasės mokiniams vyko nuotolinė pažintinė-edukacinė diena „Vaikų žemė“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Buvo pasirinktas maršrutas: Justino Marcinkevičiaus kūrybos kelias.

Edukacinės dienos metu mokiniai lankėsi virtualioje parodoje ,,Justino Marcinkevičiaus žemė“, peržiūrėjo Justino Marcinkevičiaus nuotraukų galeriją, video archyvus. Buvo stebimi filmai ,,Dienoraštis be datų“, ,,Prie rugių ir prie ugnies“. Devintokai apsilankė ir virtualiame spektaklyje ,,Mindaugas“. Taip pat buvo skaitomi Just. Marcinkevičiaus eilėraščiai, jiems mokiniai piešė iliustracijas. Šios pažintinės dienos metu mokiniai susipažino su Justino Marcinkevičiaus gyvenimu, kūryba, praplėtė savo kultūrinį akiratį.