Poezijos ir muzikos šventė „Išlydim rudenėlį 2022“

Lapkričio 17 dieną „Kiškučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai dalyvavo tarptautinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių poezijos ir muzikos šventėje ‚,Išlydim rudenėlį 2022“, kurios tikslas – ugdyti vaikų kūrybos bei meninės saviraiškos poreikį, meilę gimtajai kalbai, savo krašto gamtos grožiui. Šią šventę organizavo Jurbarkų darželis-mokykla.

Išlydėti rudenėlį susirinko daug  vaikučių. Skambėjo dainelės, liejosi eilėraštukų posmai, vaikučiai šoko. Mūsų darželio vaikučiai rudenėlį išlydėjo su eilėraštukais ir šokiais. Įdomu buvo išgirsti aktorės ir pasakų kūrėjos Kristinos Savickytės sekamų pasakų. Buvo smagu pabūti draugų būryje, pasilinksminti.

Pavargę, bet laimingi vaikučiai grįžo į grupes, tikimės, kad šią išvyką mažieji dar ilgai prisimins. Rudenėlį vaikučiai išlydėjo, dabar lauks žiemos ir, žinoma, Kalėdų stebuklų!