Rytmetys ,,Tėviškėle, tu graži”

Vasario 16-oji diena Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šiai ypatingai dienai PUG ir IU grupių ugdytiniai skyrė rytmetį „Tėviškėle, tu graži”, kurio pagrindinis tikslas – ugdyti pilietiškumą, tautiškumą, meilę tėvynei, kalbai.

Linksmai nusiteikę, pasipuošę tautinias rūbais vaikučiai šoko lietuvių liaudies šokius, klausėsi lietuvių liaudies dainų. Daug džiugių emocijų ugdytiniai patyrė išgirdę eilėraščius, kuriuose perteikiamas nuostabus gimto krašto grožis.

Šventėje vaikai turėjo galimybę sužinoti apie svarbius Lietuvos istorijos įvykius, prisiminti Lietuvos valstybės simbolius, savo įspūdžius perteikti piešiniuose skirtus Lietuvai.

Tikimės, kad šią savaitę organizuotos veiklos palietė mažųjų širdeles, paskatino domėtis ir didžiuotis savo šalimi.