Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Vasario 15 d. PUG ir IU grupėse vyko tradicinė persirengėlių šventė – Užgavėnės. Tai  šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą. Ugdytiniai persirengę įvairiais personažais: čigonais, žydeliais linksmai  varė žiemą, dainavo lietuvių liaudies dainas, žaidė žaidimus, ratelius, garsiai rėkė: ,,Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“.

Vaikus labai sudomino Kanapinio ir Lašininio kova, bei Morė – žiemos dvasia. Svarbu, kad mažieji suprato šventės esmę, sužinojo apie tradicijas ir papročius.

Dėkojame tėveliams, kurie geranoriškai prisidėjo prie šventės, paruošdami vaikučiams siurprizą – daug skanėstų, kuriuos su pasimėgavimu ragavo grupėse.

Esame įsitikinę, kad pavyko išvaryti žiemą, o dabar labai lauksime šilto ir gaivaus pavasario, kuris mums atneš dar daugiau džiaugsmo, laimės, harmonijos ir meilės.