PASAKŲ IŠŠŪKIS 2020

„Kiškučių“ ikimokyklinio ir „Pelėdžiukų“ priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai kartu su auklėtojomis Vile Greičiuviene ir Virginija Masaitiene priėmė iniciatyvos „Pasakų iššūkis 2020“ organizatorės Akvilės Sadauskienės, kuri surinko visas reikiamas pasakas ir išleido pasakų rinktinę “Mėlynasis karoliukas” su visomis metodinėmis gairėmis, iššūkį.

Auklėtojos kartu su vaikais leidosi į pažintį su pasakomis knygelėje „Mėlynasis karoliukas“. Knygelėje 32 įvairių pasaulio tautų pasakos, kurias  su vaikais perskaitė, aptarė, atliko užduotis. Labiausiai patikusias ir įsimintiniausias bei patirtus naujus įspūdžius  vaikai iliustravo.  Iniciatyvos „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai” autorės Akvilės Sadauskienės dėka jau antri metai augame su pasakomis kitaip. Nors iniciatyva „Pasakų iššūkis 2020“ baigėsi, tačiau ugdymas pasakomis tęsiasi.