Kalėdiniai žaisliukai

Kalėdos jau ne už kalnų, beveik kiekvienuose namuose jau stovi eglutė papuošta įvairiausiais žaislais.

Vieni jų – seni, dar senelių laikų, kiti – pirkti tik šiemet, tačiau niekas nesiginčys, kad labiausiai traukiantys akį – rankų darbo žaisliukai. Juos pasigaminti nėra labai sunku, vienintelė užduotis – žinoti kaip gaminti papuošimus, kuriais galima šventėms papuošti ne tik eglutę, bet ir visus namus. Todėl gruodžio 10 dieną ,,Pelėdžiukų‘‘ grupės ugdytiniai kartu su būrelio „Vėrinėlis“ mokiniais gamino kalėdinius žaisliukus.

Mokytoja Daiva Stankūnienė pasakojo apie  žaisliukų gaminimą. Klausėmės adventinių dainų, grožėjomės adventiniais vainikais. Vaikai patys gamino įvairiausius kalėdinius žaisliukus, pagal savo nuotaiką, mėgstamas spalvas, fantaziją ir kūrybą. Visi labai laukia švenčių, todėl savo gamintais žaisliukais puoš namuose Kalėdų eglutes. Už puikų darbą mokytoja  įteikė saldžių dovanėlių.

Dėkojame mokytojai D. Stankūnienei  ir mokiniams už turiningai, kūrybingai praleistą laiką ir lauksime kitų susitikimų.