Išvyka į Veliuoną

Birželio 10 d. Juodaičių skyriaus pradinių klasių mokiniai vyko į Veliuonos krašto muziejų, kuriame dalyvavo pamokoje ,,Edukacinis užsiėmimas Daraktorinė ir tarpukario mokykla“.  Muziejininkas G. Klangauskas įdomiai pristatė to laikmečio pradžios mokyklą. Mokiniai susipažino su senaisiais spaudiniais, senoviniais vadovėliais, išbandė  senosios mokyklos mokymosi būdus, apžiūrėjo muziejaus eksponatus. Aplankė Veliuonoje vykstančią Kauno lėlių teatro parodą, Veliuonos ,,Ramybės“ ir ,,Gedimino kapo“ piliakalnius, buvo prie Vytauto Didžiojo paminklo, lankėsi rašytojo P. Cvirkos gimtinėje esančiame muziejuje. Linksmomis ir nuotaikingomis  istorijomis iš rašytojo vaikystės pasidalino rašytojo giminaitė K. Ragaliauskienė.

Vaikai grįžo sužavėti Veliuonos apylinkių kraštovaizdžiu.