Vienybės pusryčiai ir Adventinė popietė

Kaip ir kiekvienais metais prieš šv. Kalėdas ir žiemos atostogas gimnazijoje vyksta nepamokinės veiklos. Šiemet Mokinių parlamentas organizavo Vienybės pusryčius ir gražiausio šventinio kostiumo konkursą. Visi mokiniai susibūrę dalinosi bendryste – kartu leido laiką žiūrėdami kalėdinį filmą ir užkandžiaudami iš namų atsineštais skanėstais. Tą dieną į mokyklą buvo galima ateiti be uniformų, bet pageidautina su kauke.

Gimnazija trumpam virto nykštukų, fėjų, burtininkų ir kitų personažų šalimi. Vėliau vyko Adventinė popietė, kurios programą sudarė net trijų neformaliojo švietimo būrelių pasirodymai. Skambėjo adventinės giesmės, kurias atliko Dainavimo būrelio merginos (vad. Rasa Birmanaitė).  Etnokultūros būrelis pristatė advento papročius, dainas ir žaidimus (vad. Daiva Jurevičienė). Dramos būrelis inscenizavo sakmę „Kaip atsirado Veliuona“  (tekstas iš mokytojo Stasio Liutvinavičiaus kraštotyros fondo, vad. Jolanta Lukenskaitė).

Praleidę paskutinę dieną prieš žiemos atostogas kitaip, padraugavę, nusiteikę šventiškai mokiniai išskubėjo į namus. Linkime visai gimnazijos bendruomenei pasisemti naujų jėgų, įkvėpimo ir sveikiems bei stipriems siekti naujų laimėjimų!