Dar kartą apie Europos kalbų dieną ir #MEPALietuva projektą

Gali būti, kad Merė Popins tikrai turi stebuklingą skėtį. Kodėl? Rugsėjo mėnesį atskrido į gimnazijos renginį, iš knygų išlaipino personažus, o su jais dar ir į Europos Parlamento Biuro Lietuvoje programos „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“  puslapį papuolė Europos kalbų diena – MEPA (mepalietuva.eu)

Smagu, bet čia tik nuotykių pradžia. Išduosiu paslaptį – gimnazijos vyresniosios ambasadorės Rasa ir Jolanta svajoja su mokiniais užsidirbti galimybę dalyvauti  Euroscolos renginyje Euroscola renginiai ES mokykloms ir gimnazijoms | Projektai ir paslaugos mokykloms | Europos Parlamentas Biuras Lietuvoje (europa.eu)

Ech, tai tik svajonė, bet svajoti juk gera ir siekti taip pat!