Jaunųjų miško bičiulių sambūrio 25 metų jubiliejinės sukakties paminėjimas

Spalio 13 dieną Viešvilės pagrindinėje mokykloje vyko Jaunųjų miško bičiulių sambūrio 25 metų jubiliejinės sukakties paminėjimas. Per tiek metų supratome, kad Jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai, tai vaikai, mylintys gamtą, saugantys ir puoselėjantys gamtosaugines idėjas.

Smagu buvo susitikti su miškininkais, kurie daug metų mokė vaikus mylėti mišką, suteikė žinių apie jį. Smagu buvo išgirsti Viešvilės pagrindinės mokyklos direktorės Rasos Augustienės sveikinimą ir palinkėjimą puoselėti draugystę JMB būrelio nariams dar daug metų. Taip pat sveikino ir Dalia Mačiežienė. Esame dėkingi ir Jurbarko VĮ Valstybinių miškų urėdijos Jurbarko regioninio padalinio vadovui Dariui Baziliauskui, bei visiems miškininkams, kurie niekada neatsisako padėti ir prisideda prie veiklų. Žinias pasitikrinome viktorinoje naudodamiesi Kahoot programėle. Smagu buvo pašėlti prie tvenkinio, pasivaišinti su draugais, pasigrožėti nuostabiais rudeniniais vaizdais.