Projektas „Mokinys – Mokytojas“

jm1 jm2

Spalio 5 d. mūsų Gimnazijoje tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena.

Iš ryto Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už visus bendruomenės mokytojus. Mokinių parlamento atstovai aplankė buvusius mokytojus, juos sveikino ir dovanojo būrelių „Vėrinėlis“ (vad. Daiva Stankūnienė) bei „Molinukas“ (vad. Dalia Gineitė) sukurtas dovanėles.

Vos tik peržengę mokyklos slenkstį, mokytojai buvo pasitikti su gėlėmis ir sveikinimais.
Vėliau IVG  pakvietė visus mokyklos mokytojus į Menų dirbtuves, kuriose jiems vyko pamokos. Teko piešti, spręsti testus, dalyvauti estafetėse, o dalis gimnazistų paragavo mokytojo duonos tuo metu  pakeisdami juos klasėse.

Gražius žodžius mokytojams skyrė Rimgailė Stasiulytė, Karolina Girdžijauskaitė ir Marija Masaitytė, Nuostabų muzikinį sveikinimo kūrinį atliko Mantas Jurgaitis.

Mokytojai žiūrėjo sukurtą dvyliktokų filmą, kuris šmaikščiai kalbėjo apie kasdienybę. Šventei mokykloje einant į pabaigą, mokytojai mielai šurmuliavo ir fotografavosi Jaunųjų literatų sukurtoje literatūrinėje parodoje „Mokytojas“.

Džiaugėmės mokytojų kūrybiškumu ir gera nuotaika!

IVG klasės mokiniai